"Miłość jest wszystkim" to tytuł, który może narobić sporo zamieszania. Najnowsza polska produkcja to kolejna propozycja z gatunku "filmy świąteczne", a Polacy je przecież uwielbiają. Wystarczy wspomnieć chociaż o sukcesie "Listów do M." czy milionach widzów, którzy co roku z wypiekami na twarzy oglądają takie hity jak "Kevin sam w domu", "To właśnie miłość", czy "Holiday". Czy "Miłość jest wszystkim" również trafi na tę listę? O czym jest i kogo zobaczymy na ekranie?

Czytaj też: 10 najlepszych filmów świątecznych >>

"Miłość jest wszystkim": nowy polski film świąteczny. Fabuła i obsada.

Uwielbiamy, kiedy w filmach świątecznych pojawiają się wątki komedii romantycznej. W "Miłość jest wszystkim" będzie podobnie. O czym będzie ta polska produkcja? W opisie dystrybutora możemy przeczytać: Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał. Zaintrygowani?

Zobacz też: Polskie komedie romantyczne >>

Dodamy również, że angaż do "Miłość jest wszystkim" otrzymali: Agnieszka Grochowska, Joanna Kulig, Maciej Musiał, Michał Czernecki, Mateusz Damięcki, Olaf Lubaszenko, Aleksandra Adamska, Leszek Lichota, Eryk Lubos, Jan Englert 

"Miłość jest wszystkim": nowy film świąteczny. Data premiery.

Premiera "Miłość jest wszystkim" zaplanowana jest na 23 listopada! Za reżyserię odpowiedzialny jest Michał Kwieciński ("Niania w wielkim mieście", "Bodo", "Statyści", "Czas honoru", "Jutro idziemy do kina"), a scenariusz to dzieło Jakuba Wecsila (odpowiedzialny za dialogi w polskim dubbingu do "Avengers: Wojna bez granic", "Iniemamocni 2", "Piękna i Bestia", "Coco", "Thor: Ragnarok", "Kopciuszek", "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara", "Czarownica"). 

Zobacz też: Fajne filmy na wieczór >>

Zwiastun do filmu "Miłość jest wszystkim".