Millie Bobby Brown w nowej roli!

Choć wielki finał czwartego sezonu „Stranger Things” wciąż przed nami, to Millie Bobby Brown nie zwalnia tempa i ma już w planach swój kolejny, duży projekt. 18-letnia aktorka zagra główną rolę w najnowszym filmie science fiction braci Joe i Anthony’ego Russo pt. „The Electric State”. Jak podają zagraniczne źródła, produkcja zadebiutuje na Netflixie. Film ma zachwycić widzów rozwiązaniami technologicznymi, w czym zdecydowanie pomoże okazały budżet, który ma wynieść 200 mln dolarów! Scenariusz napiszą Christopher Markus i Stephen McFeely, stali współpracownicy braci Russo. Co ciekawe, w filmie najprawdopodobniej pojawi się także Chris Pratt, który pracował już wcześniej z reżyserami przy okazji dwóch części Avengers. Aktor jest właśnie na etapie negocjowania roli.

„The Electric State” - o czym będzie to film?

Film „The Electric State” będzie adaptacją powieści ilustrowanej z 2018 roku autorstwa Simona Stålenhaga. Fabuła skupia się na losie osieroconej nastolatki, która w poszukiwaniu swojego zaginionego brata, przemierza retrofuturystyczny, wirtualny zachód USA wraz z tajemniczym robotem i ekscentrycznym włóczęgą. Po drodze będzie jednak musiała zmierzyć się z zabójczymi dronami, należącymi do groźnej organizacji.

Data premiery filmu „The Electric State” pozostaje nieznana. W lipcu natomiast pojawi się na Netflixie inny film braci Russo - „The Grey Man” z Ryanem Goslingiem w roli głównej.