Zdjęcia ze ślubu Miley Cyrus 

Na kilku kolorowych i czarno-białych fotografiach, które opublikowała amerykańska piosenkarka, możemy zobaczyć jedynie ją i jej męża (lista gości czy szczegóły ślubu wciąż zostawiają tylko dla siebie) oraz mnóstwo kwiatów. Miley Cyrus opublikowała je z okazji 14 lutego i do wielu z nich załączyła bardzo osobiste komentarze: "Moja Walentynka każdego dnia", "Kocham cię, Walentynko" oraz "Dziękuję, że zawsze schylasz się, by mnie przytulić ... Obiecuję, że zawsze będę spotykała się z tobą w połowie, na samych czubeczkach palców! Kocham cię, Walentynko!"

Miley Cyrus komentuje rozwód z Liamem Hemsworthem i plotki o zdradzie >>

Na zdjęciach widać dokładnie piękną jedwabną suknię ślubną z hiszpańskim dekoltem, którą zaprojektowała Vivienne Westwood. 

Ślub Miley Cyrus i Liama Hemswortha

Wokalistka i aktor wzięli ślub po dziesięciu latach burzliwego związku. Poznali się w 2009 roku podczas pracy do filmu "Ostatnia Piosenka". Mimo wzlotów i upadków (a nawet rozstania na ponad dwa lata!) para w końcu się zeszła i w okolicy Gwiazdki 2018 roku oboje stanęli na ślubnym kobiercu. „To oficjalne! Pan i Pani Hemsworth. Jestem bardzo szczęśliwa i poruszona" napisała parę tygodni temu Miley na swoim Instagramie pod romantycznym zdjęciem ze ślubu. 

Zobacz też: Miley Cyrus w ciąży? Gwiazda odniosła się do doniesień>>

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się! Byli małżeństwem niecały rok >>