15 kwietnie, w Academy Museum of Motion Pictures w Los Angeles, już po raz dziewiąty uhonorowano w większości dopiero rozpoczynających swoje kariery naukowców oraz ich największe osiągnięcia minionego roku. Tradycją stało się już, że podczas tej uroczystej gali, swoją obecność zaznaczają także gwiazdy. Tym razem przed obiektywami fotoreporterów stanęli między innymi Kristen Bell, Robert Downey Jr. i Mark Zuckerberg, Gal Gadot, Brie Larson, Edward Norton, Leslie Odom Jr., Chris Pine i Chloe Zhao, Lily Collins w szykownym komplecie od Celine orazChristina Aguilera  w kombinezonie ozdobionym tygrysimi prążkami z weluru.

Najwięcej mówi się jednak o looku Mili Kunis. Nie bez powodu. Wystylizowana w obszerny garnitur wyszywany najmodniejszymi w tym sezonie cekinami Jackie z „Różowych lat siedemdziesiątych” wyglądała olśniewająco.

Rozpięta marynarka eksponowała superzmysłowe, trendujące tej wiosny przezroczystości w formie rozpinanego topu. Chwalony (nie tylko) w branży outfit aktorki efektownie korespondował ze stylizacją jej męża. Ashton Kutcher dopasował się do żony klasycznym czarnym smokingiem.

Mila Kunis / Fot. Taylor Hill/ Getty Images

Ashton Kutcher opowiedział, jak zszedł się z Milą Kunis. Aktor porównał ich relację do filmu "To tylko seks">>

Nietypowa randka Mili i Ashtona na czerwonym dywanie nastąpiła na krótko po tym, jak aktor podzielił się przezabawną, wzruszającą opowieścią o pierwszym razie, kiedy powiedział swojej wybrance, że ją kocha. „Pamiętam to” – wyznał Ashton podczas niedawnego występu w The Kelly Clarkson Show. „Pamiętam to wyraźnie, bo przyszedłem do jej domu i śpiewałem tę piosenkę Kenny'ego Chesneya i pomyślałem:„ Ty i tequila doprowadzają mnie do szaleństwa ”, ponieważ wypiłem trochę za dużo tequili i oboje doprowadzają mnie do szału." kontynuował. „A potem powiedziałem jej, że ją kocham i naprawdę tak czułem”. Niezaprzeczalną chemię widać między nimi do dziś. A zdjęcia z ceremonii wręczenia nagród Breakthrough stanowią najlepszy ku temu dowód.