Odwrót od "nepo babies" 

Aktorska para uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie zasad, którymi kierują się w życiu w kwestii wychowania swoich dzieci. Dokładnie to Ashton pokusił się o szczere wyznanie podczas rozmowy z Daxem Shepardem. W podkaście aktor wyznał, że gigantyczny majątek, który zbudował wraz ze swoją żoną nie trafi w ręce ich dzieci, a zamiast tego zostanie przekazany na cele charytatywne. Kunis i Kutcher wynieśli zapewne lekcję z ostatniego ruchu "nepo babies". Demaskował on jak duża część Hollywood zawdzięcza swoją karierę zakorzenionej w branży rodzinie (w tym: Hailey Bieber, Maya Hawke, Maude Apatow, Dakota Johnson). Para, która na swój sukces zapracowała od podstaw, zamierza nauczyć swoje dzieci tego samego. 

Zobacz też: Gwyneth Paltrow reaguje na wymowną stylizację Hailey Biebier. „Mogę potrzebować kilku takich” – pisze o T-shircie z nadrukiem „nepo baby”

Ogromny majątek Ashtona Kutchera i Mily Kunis 

Warto pamiętać, że opiewający na 275 milionów dolarów majątek pary, nie pochodzi wyłącznie z ich gaży aktorskich. Ashton jest jednym niewielu gwiazdorów z tak rozbudowanym portfolio inwestorskim w startupy. Przedsiębiorczy Kutcher wykorzystał swoją smykałkę do interesów inwestując między innymi w Spotify, Skype, Airbnb, Foursquare, Uber, Soundcloud czy Shazam. Według wyliczeń magazynu Forbes w ciągu 6 lat pomnożył on swój majątek ośmiokrotnie! 

Potęgę finansową swoich zasięgów udowodnili również w zeszłym roku angażując się w pomoc na rzecz Ukrainy. Para zorganizowała prywatną zbiórkę pieniędzy, w którą zaangażowało się ponad 65 000 osób, zbierając aż 30 milionów dolarów.

Zobacz też: Ashton Kutcher wyznał, że stracił wzrok i słuch. Stacja wyemitowała prywatną rozmowę bez jego zgody