Mężczyzna Waga - charakterystyka

Wagami rządzi żeńska planeta Wenus reprezentująca miłość, piękno, kreatywność, zmysłowe przyjemności oraz związki i romanse. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku należą do żywiołu powietrza, co czyni je niezwykle romantycznymi. Uwielbiają dzielić się swoimi uczuciami, a myślami zawsze krążą wokół drugiej połówki. Są wrażliwe, artystyczne, mają niebanalne poczucie estetyki i znają się na trendach w modzie oraz sztuce. Zwykle poruszają się z gracją, jak bogowie Olimpu, ale gdy w ich życiu pojawia się chaos, drastycznie zmieniają swoje zachowanie. Mężczyzna Waga potrafi być nerwowy, chociaż robi to w najbardziej uroczy sposób. Bez wątpienia jest typem faceta, który uchyli ci kawałek nieba. W życiu może bywać niezdecydowany, ponieważ lubi rozważyć każdą opcję. Wbrew tej wadzie zawsze służy dobrą poradą i dokłada wszelkich starań, by dogodzić partnerce. Sens życia odnajduje w drugiej osobie. Dostrzega jasną stronę każdej sytuacji. 

Mężczyzna Waga w miłości

Będąc znakiem podwójnym, twój mężczyzna Waga jest duszą towarzystwa i ma mnóstwo przyjaciół. Lubi mieć partnera dosłownie we wszystkim. Tak bardzo daje się pochłonąć związkowi, że zamienia się w cień swojej drugiej połówki. Trzeba przyznać, że każda chwila z nim jest magiczna. Wymyśla wycieczki w ekscytujące miejsca i planuje moc romantycznych doświadczeń. Wrodzony wdzięk połączony z dobrym żartem sprawia, że naprawdę nie chcesz go opuszczać. On postrzega cię jak partnerkę równą sobie, jeśli nie kogoś lepszego od niego. Staje się niezwykle troskliwy, a w sypialni traktuje cię niczym boginię. Nie tylko stawia twoje potrzeby ponad swoimi, ale też jest otwarty na perwersje i najśmielsze pozycje, które chodzą ci po głowie. Według niego różnorodność dodaje pikanterii. Ze swoją ukochaną spróbuje wszystkiego. 

Mężczyzna Waga i jego wady

Co może irytować w zodiakalnej Wadze? Nieustanna chęć przebywania z ludźmi i żartowanie z każdej sytuacji pokazują, że mężczyzna spod tego znaku w rzeczywistości jest niekonsekwentny. Facet Waga może wydawać się płytki. Jego postawa na pierwszych randkach często zaprzecza temu, że szuka związku. Na początku będzie cię traktować jak Romeo, a później zamilknie na kilka dni. Kiedy zaczniesz myśleć, że już z tobą skończył, wróci - czarujący jak zawsze, udający, że przecież nic takiego się nie stało. Gdy jest singlem, jego serce i umysł są otwarte. Pewnie cię to nie trapi, jeśli masz z nim tylko romans. Co innego, kiedy myślisz o czymś poważniejszym, a on nie potrafi się sprecyzować. Przygotuj się na huśtawkę emocji. Dodatkowo twój kandydat spod znaku Wagi pragnie zaskarbić sobie sympatię wszystkich. Zmienia ton i maniery zależnie od osoby, obdarzając ją trafnymi komplementami. Nie może znieść myśli o tym, że ktoś go nie lubi. Maniakalnie przejmuje się opinią na swój temat. W kłótni może stać się wyjątkowo ostry i powiedzieć coś, czego nie chcesz usłyszeć. Potem znów będzie słodki, ale czy mu to zapomnisz? 

Mężczyzna Waga - jak go zdobyć i do kogo pasuje?

Kiedy już zbudujesz udany związek z Wagą, możesz mieć problem z jego potrzebą przebywania razem 24/7 i skłonnością do wielogodzinnych rozmów. Ten facet jest gadułą, która wyczerpie kogoś, kto ładuje swoje baterie w ciszy. Zwłaszcza gdy przedstawia ci jakiś dylemat, a potem kwestionuje twoją opinię. On kocha beztrosko się przekomarzać, dopóki sama nie przyznasz mu racji. Ma wielką potrzebę ciągłego romansu i chce być z kimś, kto będzie za niego decydować. Kto najbardziej pasuje do mężczyzny Wagi? Najlepsze połączenie uzyska z partnerką spod znaku Strzelca, Lwa, Bliźniąt lub Wodnika. Rak i Koziorożec raczej nie wchodzą w grę. Warto pamiętać, że na zgodność partnerów wpływa wiele innych aspektów kosmicznych, które działy się na niebie w dniu naszego urodzenia. Kompatybilność potwierdza również dziedzina magiczna zwana numerologią.