Mężczyzna Skorpion od razu ściąga na siebie uwagę, ale nie dlatego, że jest głośny i zaczepny. Otacza go aura tajemniczości. Ma przeszywający wzrok. Postrzega świat w odmienny sposób niż reszta przedstawicieli płci przeciwnej. Ciężko do niego dotrzeć, chyba że sam wykaże się inicjatywą. Jeśli tak się stanie, powinnaś wiedzieć, że traktuje cię w ponadprzeciętnych kategoriach. Z tym facetem możesz przeżyć najgorętszy romans i zrealizować perwersje seksualne, na które nie zdecydowałabyś się z nikim innym. Jednak Skorpion nie jest taki, jak ci się wydaje. Rozgryź go, zanim pochłonie cię jego mrok. Najsłynniejsi przedstawiciele gatunku? Leonardo DiCaprio, Pablo Picasso, Joaquin Phoenix, Ryan Gosling, Drake, Matthew McConaughey. Na samą wzmiankę o nich serce bije szybciej! 

Mężczyzna Skorpion - charakterystyka

Skorpion to mężczyzna pełen sprzeczności. W astrologii reprezentuje stały znak, co oznacza, że ​​jest lojalny, oddany i zadedykowany temu, co kocha. Jednak kieruje nim żywioł wody, sygnalizujący płynne emocje oraz życie uzależnione od pasji. Dodatkowo współrządzi nim Pluton, planeta transformacji i zmian, czy Mars, symbol wojowniczej energii, czyniący Skorpiona wulkanem intensywności. To typ zamknięty w sobie, wyznający motto "wszystko albo nic". Jeśli jako pierwszy się do ciebie odezwie, bądź pewna, że szykuje poważny plan. 

Randki ze Skorpionem to intensywne chwile, które wspomina się do końca życia.

Zimny na zewnątrz, gorący w środku. Skorpion dusi wiele emocji pod powierzchnią. Łamie każde tabu. Pożąda głębi i kiedy poluje, to na duszę, a nie wygląd. Oczywiście, piękno jest dla niego istotne, ale najbardziej ceni sobie wnętrze. Szuka emocji, więc kręcą go osoby, które, tak jak on, mają podwójne dno. Przebiegły, inteligentny, kreatywny - umiejętnie osacza swoją ofiarę. Poznanie Skorpiona jest przeżyciem samym w sobie. Bardzo szybko można się w nim zakochać. Zwykłe przytulenie w jego wersji to uścisk, a pocałunek zostawia palący ślad. Co ciekawe, ten typ szybko się angażuje. Chce wejść w związek jeszcze zanim odkryjesz, z kim naprawdę masz do czynienia. Najpierw przetestuje cię na kilku pierwszych randkach, żeby sprawdzić, czy jesteś kimś godnym zaufania. 

Mężczyzna Skorpion - jak kocha?

Związek z mężczyzną Skorpionem jest bardzo intensywny. Urodzeni pod tym znakiem chcą utopić się w mroku swojej bratniej duszy. Kopią głęboko, bo chcą wiedzieć wszystko. Ten typ zadaje wiele pytań i często wystawia swoją partnerkę na próbę. Ma ostrą intuicję oraz precyzyjną pamięć, dlatego lepiej go nie okłamywać. Musi być ciebie absolutnie pewny. Wiedzieć, że nie uciekniesz, gdy ujawni przed tobą swoje prawdziwe oblicze. Ciężko znaleźć kogoś tak oddanego, zaciekłego, namiętnego i lojalnego jak zakochany mężczyzna Skorpion.

O Skorpionach mówi się, że są obsesyjne, zaborcze i mściwe. Winę ponosi ich wielka wrażliwość. 

Złe cechy Skorpiona wyjdą na wierzch, gdy ten zostanie głęboko zraniony. Wtedy zamknie swoje serce i stanie się mściwy, a jego niezdolność do wybaczania przetnie nawet najsilniejszą więź. Ten mężczyzna fatalny wyolbrzymia problemy oraz postrzega życie w ciemnych barwach. Często nawet nie podejmie wysiłku, żeby przepracować to, z czym się boryka. Woli palić mosty niż je naprawiać. Swoich wrogów spycha w otchłań przepaści. Jego świat polega na ciągłej transformacji, która wymaga radykalnych środków.

Aby zrozumieć mężczyznę Skorpiona, musisz pojąć, jak bardzo jest emocjonalny. Przez wrodzoną wrażliwość wymaga partnera odznaczającego się delikatnością. Najlepiej mu z innymi znakami wody lub osobami spod żywiołu ziemi. Poluje na miłość swojego życia - kogoś, z kim mógłby umrzeć lub za kim skoczyłby w ogień. Jeśli nie poczuje przy tobie tej energii, wykorzysta cię w łóżku i zakończy relację. Niestety, jego czar tak szybko nie pryśnie. Ktokolwiek przetnie swój los ze Skorpionem, będzie wspominać go przez całe życie. W końcu to znak związany z transformacją, którą prowokuje także w innych ludziach. Skorpion czerpie lekcje ze swoich doświadczeń, więc dwa razy nie wchodzi do tej samej rzeki. 

Skorpion wnosi zmianę w życie każdego, z kim przetnie swój nieprzeciętny los.

Mężczyzna Skorpion - problemy w relacji

Lepiej nie wszczynać kłótni z tym mężczyzną. Uderza w przeciwnika niczym prawdziwy skorpion, stosując taktyki samoobronne. Wypluje z siebie cały swój jad. Ponieważ ma wiele obaw i uprzedzeń, nie potrafi racjonalnie ocenić sytuacji. Kieruje nim zazdrość oraz chęć żądzy, jeśli już traktuje cię jak swoją własność. Stwarza problemy, gdy czuje się niepewnie. Na wyrost ocenia wszystkie twoje zachowania. Musisz wyznaczyć mu konkretne granice, żeby nie posuwał się w tym za daleko. Skorpion ma poczucie, że jest ci oddany, a więc oczekuje tego samego. Co ciekawe, intuicja zazwyczaj go nie myli. Poczucie, że nie nie jesteś z nim szczera, sprawi, że szybko wycofa się z waszej relacji. Oczekuje gry w otwarte karty, uczuciowości, mówieniu o emocjach i publicznym przyznawaniu się do partnerstwa. Pasja oraz miłość, jaką oferuje Skorpion, jest w stanie przezwyciężyć jego emocjonalny dramat.