MET Gala 2023: odważne stylizacje Kendall Janner

Na czerwonym dywanie modelka pozowała w cekinowym body odsłaniającym jej pupę, projektu Marca Jacobsa. Dopasowany i bardzo skąpy look uzupełniały sięgające ziemi, rozszerzane rękawy oraz wysokie buty na platformie. Szyku tej stylizacji dodawał srebrny kołnierzyk, duże kolczyki kwiaty oraz wysoko upięte w kucyk włosy. 

Zobacz też: Met Gala 2023: stylizacje gwiazd. Kto zachwycił, a kto zaskoczył? Dua Lipa, Rihanna, Kim Kardashian i wiele innych [galeria zdjęć]

Getty Images / Bauzen

Getty Images / Bauzen

Kendall Janner na after party MET Gali

Jak się jednak szybko okazało to nie stylizacja z MET Gali miała przykuć obiektywy fotoreporterów i poruszyć internet. Modelka zaplanowała na ten wieczór dwie kreacje, w których ogromnie ważną rolę grała nagość. Odsłonięte pośladki na schodach muzeum MET, można było zaliczyć do skromnych looków biorąc pod uwagę to co Kendall zaprezentowała na after party. Modelka postanowiła wykorzystać inspirowany archiwalnym projektem domu mody Chanel z 1994 roku kostium Nensi Dojaka. Bardzo skąpe prześwitujące body stało się viralem. Wykonane jest ze srebrnych cekinów i nałożonej na wierzch czarnej bielizny. Uroku temu projektowi dodają wykonane z pereł ramiączka. 

Zobacz też: Met Gala 2023: memy. Które momenty i stylizacje rozbawiły internet? Niektóre żarty były bezlitosne

Getty Images / Gotham

Getty Images / Gotham

Getty Images / Gotham