Bleached brows

I choć na schodach Metropolitan Museum of Arts potraktowane rozjaśniaczem brwi prezentowały Lily Aldridge, Kim Kardashian i Katy Perry już w 2016 roku, to tegoroczny makijaż Kendall Jenner wciąż wydaje nam się wyjątkowo fresh. Wizaż z "akcentem" na brwi pięknie korespondował z nową, jaśniejszą fryzurą modelki i porządną ilością różu na policzkach. Cool!

Merida Waleczna

Im dłuższe i im bardziej zakręcone, tym lepsze. Włosy w klimacie walecznych, średniowiecznych księżniczek, na które zdecydowały się m.in. Kaia Gerber, Sophie Turner i Olivia Rodrigo, kontrastowały z idealnie ulizanymi kokami, które przez kilka ostatnich lat królowały podczas Met. Czy rozpuszczone, naturalne fryzury w końcu zdominują te misterne upięcia? Mamy nadzieję! Sorry Kim, wolimy Meridy.

 

Retro look

To wcale nie ikony złotej ery Hollywood - to gwiazdy "Bridgertonów" i "Euforii"! Podczas tegorocznej ceremonii otwarcia nowej wystawy w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku to najmłodsze pokolenie aktorek postawiło na najbardziej oldschoolowe looki. Maude Apatow i Simone Ashley zachwyciły retro urokiem. 

Pazy!

I to na pierwszym planie. Manicure już od kilku dobrych sezonów (mniej więcej od momentu, w którym Billie Eilish z hukiem weszła na salony) stanowi bazę udanego beauty looku. Kiedy jest udany? Gdy jest wyjątkowo oryginalny i charakterny. W tym roku w swoim mani rozkochały nas Lizzo, Camila Cabello, Cardi B i Isabelle Boemeke. 

___

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.