Met Gala 2022: stylizacje gwiazd. Jared Leto i Alessandro Michele

Kto by pomyślał, że Met Gali spotkamy też stylizacje rodem z filmu "Lśnienie", ale w wersji gilded glamour? Na osobliwe doppelgängers looks, ale męskiej i z bogatymi zdobieniami postawili aktor Jared Leto i dyrektor kreatywny Gucci, Alessandro Michele. 

Kim Kardashian na Met Gala 2022 w sukni Marilyn Monroe. Gwiazda wystąpiła w kreacji należącej legendarnej aktorki>>

Na czerwonym dywanie Met Gala 2022 wystąpili w total lookach Gucci: kremowo-czarnych smokingach we wzór, które uzupełnili białą koszulą z wiśniową muszką, prostym czarnym obuwiem, lakierowanymi skórzanymi rękawiczkami, brązową zamszową torebką, a także ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi i błyszczącą spinką wpiętą w długie falowane włosy (oczywiście identyczne, podobnie zresztą jak cały zarost). Duet pozował identycznie i tylko wspólnie przechadzał się po całym wydarzeniu, pozując czasem do zdjęć fotoreporterów z innymi gwiazdami, na przykład Dakotą Johnson. 

Tego wieczoru Jared Leto miał jednak jeszcze jednego bliźniaka. Na Met Gala 2022 pojawił się Fredrik Robertsson, gwiazda szwedzkiej sceny modowej, w metalicznej kreacji Iris Van Herpen, w której wyglądał dokładnie jak znany aktor. 

Met Gala 2022: suknie modelek i gwiazd>>

___

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.