Gdy okazało się, że amerykańska aktorka skradła serce księcia Harry'ego media na całym świecie, zaczęły przypatrywać się jego wybrance. Komentowany był każdy wywiad, strój, czy role aktorskie Meghan Markle. Powstały setki artykułów na temat stylizacji przyszłej księżnej Sussex. Nie tylko wykorzystywano zdjęcia z uroczystych spotkań i bankietów, ale również z serialu "Suits", w którym Markle wcielała się w Rachel Zane. To trwa nawet dziś, choć minął już ponad rok od ślubu księżnej i księcia Harry'ego. Na dodatek, perfekcyjny styl bohaterki granej przez Meghan Markle nadal jest wskazywany jako idealny przykład biurowego dress code'u. Tę popularność postanowiła właśnie wykorzystać księżna Sussex. Nie tylko została "guest editor" wrześniowego numeru Vogue UK, ale Meghan stworzy również kolekcję ubrań.

Meghan Markle powróci do aktorstwa? Księżna Sussex podpisała właśnie kontrakt z Disneyem >>

Jak mieszkała Meghan Markle zanim została księżną Sussex? >>

Meghan Markle i książę Harry pokazali swoją kartkę świąteczną. Głównym bohaterem zdjęcia jest ich synek Archie >>

Meghan Markle została projektantką mody. Kiedy kolekcja trafi do sprzedaży?

To właśnie na łamach brytyjskiego magazynu ukazała się informacja o limitowanej kolekcji strojów do biura. Charytatywna akcja związana jest z organizacją Smart Works, której patronuje właśnie Meghan Markle. Projekt pomaga kobietom bezrobotnym lub w trudnej sytuacji w wejściu na rynek pracy. Księżna Meghan postanowiła nawiązać współpracę z najpopularniejszymi markami w Wielkiej Brytanii (Marks & Spencer, John Lewis, Jigsaw) oraz projektantką (i bliską koleżanką Markle) Mishą Nonoo.

Linia ubrań Meghan Markle trafi do sklepów jeszcze w tym roku. "Gdy jedna rzecz, która zostanie kupiona przez klienta, druga trafi na cele charytatywne. (...) To nie tylko sprawi, że każdy będzie częścią historii drugiego człowieka, to przypomni nam, że wszyscy jesteśmy w tym razem." - przyznała Meghan Markle.