Meghan Markle znów jest na ustach wszystkich. Nie chodzi o domniemane złamanie protokołu, plotki o ciąży, powody dlaczego księżna Sussex nosi za duże buty, kompleksy 37-latki, czy o sumy jakie brytyjska rodzina królewska wydaje na stroje dla żony księcia Harry'ego. Chodzi o jej ostatnią stylizację i figurę Markle. Księżna Meghan pojawiła się ostatnio na wydarzeniu organizowanym przez "Sentebale", fundację założoną w 2006 roku przez księcia Harry'ego i księcia Seeiso z Lesotho zajmującą się pomocą dla dzieci, które zachorowały na HIV/AIDS na południu Afryki. W Londynie odbyła się zbiórka pieniędzy na ten cel. W ramach wydarzenia goście mogli obejrzeć również spektakl musicalu "Hamilton", a książę Harry i Meghan Markle spotkali się z twórcą tej sztuki, Lin-Manuelem Mirandą. Co ciekawe, 33-letni książę będąc na scenie swoją przemowę zaczął od piosenki "You’ll Be Back", ale szybko został zagłuszony przez widownię. Jednak to nie występ Harry'ego zainteresował wszystkich...

Tak wygląda nowy dom Meghan Markle i księcia Harry'ego w Kanadzie >>

Meghan Markle za bardzo schudła? Zobacz zdjęcia księżnej Sussex w czarnej sukience na gali "Sentebale".

Księżna Meghan oczywiście partnerowała Harry'emu na gali w Victoria Palace Theatre. Na ten wieczór wybrała czarną sukienkę inspirowaną krojem marynarki od marki Judith & Charles, szpilki Paul Andrew oraz złote kolczyki projektu Shauna Leane. Markle prezentowała się niezwykle elegancko i modnie, ale dziennikarze i fani Meghan zauważyli, że księżna prawdopodobnie bardzo schudła. Księżna Sussex zawsze mogła się pochwalić idealną figurą (poznajcie jej triki na szczupłą sylwetkę), którą zawdzięcza odpowiedniej diecie i uczęszczaniu na pilates.

Księżna Meghan - nowa ikona mody w Wielkiej Brytanii?

Meghan Markle to chyba obecnie najpopularniejsza arystokratka na świecie. Kobiety chcą wyglądać jak księżna Sussex, inspirują się jej stylem czy kupują kosmetyki, których używa żona księcia Harry'ego. Tak jak w przypadku Kate Middleton, Markle również doczekała się "efektu Meghan". Księżna Meghan od kilku miesięcy wyznacza trendy wśród innych arystokratek. Brytyjskie media spekulują, czy przypadkiem Meghan nie zdetronizowała z tego tytułu Kate Middleton. Do jej ulubionych marek należą Givenchy, Dior, Ralph Lauren, czy Carolina Herrera. Co ciekawe, łączny koszt jej ubrań i dodatków przekroczył już jakiś czas temu 1 milion $! Ogromna suma chyba warta jest każdego pensa - księżna Sussex jest teraz główną wizytówką brytyjskiej monarchii i ulubienicą mediów.