Kalendarz Meghan Markle wypełniony jest po brzegi. Co kilka dni księżna Sussex pojawia się na oficjalnych wystąpieniach czy uroczystościach. Zaledwie wczoraj mogliśmy ją podziwiać na chrzcinach księcia Louisa, gdzie miała na sobie oliwkową sukienkę marki Ralph Lauren. Kilka dni wcześniej zaskoczyła wszystkich żółtą kreacją autorstwa Brandona Maxwella na spotkaniu młodych liderów z Brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Do tej pory Meghan przyzwyczaiła nas do jasnych, pastelowych lub białych stylizacji. Tym razem świeżo upieczona księżna znów zaskoczyła wszystkich. Podczas obchodów 100. rocznicy Royal Air Force w opactwie Westminster Abbey, Markle pojawiła się w czarnej sukience do kolan. Już wiemy, że ten projekt pochodzi z kolekcji domu mody Dior. Kapelusz to dzieło Stephena Jonesa (który powoli staje się ulubionym modystą księżnej Sussex). Stylizację uzupełniła kopertówka z jesienno-zimowej linii luksusowej marki oraz szpilki w odcieniu nude, również od Dior. Jeśli zbliżycie zdjęcie to zobaczycie delikatne kolczyki z białego złota i diamentami od Cartier. Piękne!

Meghan Markle: stylizacje księżnej Sussex. Ile kosztują jej stroje?

Niedawno wyszło na jaw, że wszystkie stylizacje Meghan Markle, odkąd została księżną Sussex, warte są ponad 1 milion $. Katie Nicholl, dziennikarka i specjalistka od rodziny królewskiej, podliczyła ceny za stylizacje Meghan Markle. Pod uwagę wzięła m.in. suknię ślubną Givenchy za 440 000 $, kosztującą 157 000 $ kreację od Stelli McCartney, a także kolejne stroje. Aż do teraz! "Meghan jest teraz ambasadorką rodziny królewskiej. Spójrzcie na rozgłos, jaki przyniosła. Myślę, że jest to warte każdego grosza", przyznała Nicholl w programie "Entertainment Tonight".

Meghan Markle inspiruje się stylem księżnej Diany?

Księżna Meghan już zdobyła status jednej z najlepiej ubranych, czy nawet nowej ikony mody. Brytyjskie media spekulują czy przypadkiem Meghan Markle nie zdetronizowała z tego tytułu Kate Middleton. Okazuje się, że obie przy doborze strojów inspirują się stylem nieżyjącej już księżnej Diany. Zarówno księżna Meghan, jak i Kate Middleton. Mamy na to dowody w postaci zdjęć!