Jeśli śledzicie losy tej rodziny, to z pewnością słyszeliście niejedno o chłodnych stosunkach Meghan Markle z brytyjską monarchią. Według tamtejszej prasy księżna Sussex pozostaje w niezbyt dobrych relacjach, zarówno z księciem Williamem, jego żoną oraz Pałacem Buckingham. Czy życzenia ze strony pary książęcej Cambridge są szczerym gestem czy jedynie chęcią zachowania pozorów w trwającym sporze?

Tak wyglądała kiedyś Meghan Markle >>>

Meghan Markle skończyła 40 lat! Książę William i księżna Kate złożyli nieoficjalne życzenia na Instagramie

W relacji Instagram Story na profilu pary książęcej Cambridge "Duke and Duchess of Cambridge" - opublikowano fotografię Meghan Markle wraz z krótkim komentarzem: "Życzymy szczęśliwych 40. urodzin księżnej Sussex!". To dość chłodne życzenia, biorąc pod uwagę fakt, że księżna Kate swoim bliskim poświęca osobne posty na profilu.

O życzeniach dla księżnej Sussex nie zapomniała również królowa Elżbieta II. Choć, i w jej przypadku na profilu The Royal Family nie pojawiła się oficjalna publikacja... Zamiast tego, Meghan Markle otrzymała kolejne InstaStory z kolażem kilku zdjęć i krótkim "Happy Birthday".

Lilibet Diana, córka Meghan Markle i księcia Harry'ego oficjalnie znajduje się w kolejce do brytyjskiego tronu >>>

Przypomnijmy, że para Sussex w styczniu 2020 roku opublikowała oświadczenie, w którym ogłosiła rezygnację z funkcji wyższych rangą członków rodziny królewskiej. Od ubiegłego roku Meghan Markle i książę Harry zamieszkują w USA, gdzie po kilku przeprowadzkach osiedlili się na stałe. Niespełna pół roku temu, para kupiła dom w Santa Barbara, gdzie wychowują dwójkę dzieci.

"Harry & Meghan: Escaping the Palace": mamy zwiastun produkcji, która opowie historię pary Sussex. Jakie sekrety skrywa Pałac Kensington? >>>