Plotki o ciąży Meghan Markle znów przybrały na sile. Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się już na początku czerwca. Jako pierwszy doniósł o tym National Enquirer zamieszczając na swojej okładce zdjęcie Meghan z powiększonym brzuszkiem. Do zapłodnienia miało dojść za pomocą metody in vitro. Za to tygodnik Life & Style stwierdził, że słynna para doczeka się bliźniąt, a dokładnie chłopca i dziewczynki (podobno mała ma otrzymać imię po babci, czyli "Diana"). Oczywiście pałac Kensington nie skomentował tych informacji. Od wczoraj znów wszyscy zastanawiają się, czy przypadkiem księżna Meghan spodziewa się dziecka. Co jest powodem? Chodzi o sukienkę jaką miała wczoraj na sobie 37-latka. 

Ta słynna modelka pokazała jak wygląda nago będąc w ciąży. Widać rozstępy i niedoskonałości ciała >>

Czytaj też: Meghan Markle złamała protokół. Księżna Sussex przez przypadek pokazała bieliznę >>

Meghan Markle jest w ciąży? Wszystko przez tę sukienkę!

Księżna Meghan i książę Harry pojawili się ostatnio na koncercie charytatywnym "100 Days of Peace" w Central Hall Westminster. Powodem była setna rocznica zakończenia I wojny światowej, ale zwrócono również uwagę na takie kwestie jak stres pourazowy wśród żołnierzy czy pomoc dla bohaterów wojennych. Wydarzenie zorganizowały wspólnie fundacje Help for Heroes, Combat Stress, a także Heads Together (ta ostatnia to część The Royal Foundation). Meghan Markle na tę okazję wybrała granatową sukienkę od Jasona Wu, kopertówkę marki Dior oraz szpilki Aquazzura. Kreacja bez rękawów z plisowaną falbanką z przodu podkreśliła, a może po prostu optycznie powiększyła brzuch księżnej Sussex. Jeszcze tydzień temu dziennikarze stwierdzili, że Meghan za bardzo schudła, teraz chodzi o domniemaną ciążę. Jaka jest prawda? Meghan Markle znów jest na ustach wszystkich, a fani brytyjskiej monarchii czekają na oficjalne oświadczenie Pałacu. Jeśli to prawda, a księżna Sussex i książę Harry doczekają się potomstwa płci żeńskiej, ich tytuł skończy się wraz ze śmiercią arystokraty. Księciem Sussex, hrabią Dumbarton i baronem Kilkeel może zostać jedynie syn tej sławnej pary. 

Czytaj też: Jaki kompleks ma Meghan Markle? >>

Przypomnijmy, księżna Meghan to teraz najpopularniejsza arystokratka na świecie. Kobiety chcą wyglądać jak księżna Sussex, inspirują się jej stylem czy kupują kosmetyki, których używa żona księcia Harry'ego. Tak jak w przypadku Kate Middleton, Markle również doczekała się "efektu Meghan". Amerykanka od kilku miesięcy wyznacza trendy wśród innych arystokratek.