Wszyscy mówią tylko o tym! Meghan Markle jest w ciąży - obwieściła w niedzielę wieczorem czasu polskiego dumna para. W sieci pojawiło się już nawet zdjęcie gwiazdy, na którym widać już zaawansowany stan Amerykanki. Zagraniczne media dodają również, że to miły ukłon w stronę zmarłej księżnej Diany - przyszłe narodziny Harry'ego też ogłoszono w walentynki, tylko w 1984 roku. Co wiemy o drugim dziecku Meghan i księcia?

Meghan Markle znów zostanie mamą!

"Potwierdzamy, że mały Archie będzie starszym bratem. Księżna i książę Sussex nie posiadają się ze szczęścia" - podał rzecznik prasowy pary. Ta informacja zelektryzowała cały show-biznes i to nie tylko dlatego, że Meghan Markle i książę Harry chronią swoją prywatność, odkąd zamieszkali w USA. Pod koniec listopada, na łamach The New York Timesa ukazał się esej autorstwa księżnej Sussex, w którym Markle przyznała się do poronienia. Do zdarzenia doszło w zeszłe wakacje. Dlatego informacja o ciąży Meghan sprawiła szczególną radość brytyjskiej rodzinie królewskiej. 

Meghan Markle jest w ciąży. Kiedy urodzi się drugie dziecko słynnej pary?

Nie wiemy, czy Meghan Markle i książę Harry spodziewają się kolejnego syna czy tym razem córki. Nie podano również jak bardzo zaawansowana jest ciąża gwiazdy. Jednak amerykańscy dziennikarze skorzystali z rad ekspertów. Us Weekly podaje (opierając się na anonimowym źródle), że dziecko przyjdzie na świat pod koniec wiosny. Kalendarzowa pora roku kończy się 31 maja, natomiast astronomiczna dopiero 22 czerwca. Zapewne jeszcze w tym tygodniu pojawią się pierwsze zakłady bukmacherskie dotyczące płci, daty narodzin oraz imienia kolejnego potomka pary.

Przypomnijmy, Megan Markle i książę Harry mają już syna. Archie Mountbatten-Windsor, syn Meghan Markle i księcia Harry'ego urodził się 6 maja 2019 roku. Chrzest chłopca odbył się dwa miesiące później, ale tylko w gronie rodzinnym. Nie podano nawet imion rodziców chrzestnych, choć tradycją jest, że w przypadku rodziny królewskiej, taka informacja trafia do mediów. Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego ma zarówno brytyjskie, jak i amerykańskie obywatelstwo. 

Meghan Markle i książę Harry: historia związku

W wywiadzie dla BBC udzielonym po zaręczynach pary, Meghan Markle i książę Harry ujawnili, jak doszło do ich pierwszego spotkania (był to lipiec 2016 roku). Okazało się, że poznała ich ze sobą wspólna koleżanka (która woli pozostać anonimowa). Meghan nic nie wiedziała o Harry'm. Książę również nie wiedział kim jest Markle - nigdy nie oglądał serialu "W garniturach" ("Suits"), w którym Amerykanka grała jedną z głównych ról

Swoją relację chcieli utrzymać w tajemnicy i przez pierwsze pięć, sześć miesięcy im się to udawało. Jednak media szybko zorientowały się, że książę Harry ma nową dziewczynę. Wtedy rozpoczęła się nagonka na aktorkę. Informację o związku z brytyjskim arystokratą potwierdzono 8 listopada 2016 roku. Spowodowane to było ogromną ilością artykułów bazujących głównie na pomówieniach opublikowanych na łamach prasy plotkarskiej. Amerykanka stała się ofiarą "hejtu i pogróżek". Książę prosił wówczas o uszanowanie prywatności Markle, jej rodziny, czy przyjaciół. 27 listopada 2017 roku potwierdzono zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle. Ślub odbył się 19 maja 2018 w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor w Wielkiej Brytanii. Panna młoda miała na sobie suknię autorstwa Clare Waight Keller z domu mody Givenchy.