O tym, że księżna Sussex pozostaje w chłodnych stosunkach z księżną Cambridge, mówiła nie tylko Wielka Brytania. Cały świat nieustannie śledzi relację Markle-Middleton. Z ostatnich informacji docierających z Wysp okazuje się, że obie kobiety są, w co raz lepszych stosunkach. Znaczenie z pewnością ma odległość - para Sussex od ponad roku zamieszkuje w Kalifornii. Skąd pomysł Meghan na bliską współpracę ze szwagierką? Poznajcie szczegóły produkcji Netflix.

Tak wyglądała kiedyś Meghan Markle >>>

Meghan Markle i Kate Middleton stworzą dokument dla platformy Netflix. O czym będzie wspólny film księżnych?

Jak donosi jedno ze źródeł, Kate Middleton wraz z Meghan Markle, która z mężem księciem Harry'm mają podpisaną umowę z platformą Netflix — wyprodukują wspólnymi siłami dokument.

Osoba z bliskiego otoczenia rodziny królewskiej zdradziła jednemu z dzienników, że Meghan i Kate "dogadują się naprawdę dobrze i są w częstszym kontakcie".

"Meghan rozmawiała z Kate o współpracy przy projekcie dla Netflix, filmie dokumentalnym, który przedstawi działalność charytatywną Kate oraz pokaże, jak ogromny wpływ wywarła na nią filantropia". – powiedział informator. Podobno pomysł Meghan, bardzo schlebia Kate, a relacje pomiędzy kobietami są dobre.

Przypomnijmy, że umowa pary Sussex podpisana z platformą obejmuje oryginalne treści, w tym: filmy, dokumenty, seriale oraz programy dla dzieci.

"Harry & Meghan: Escaping the Palace": mamy zwiastun produkcji, która opowie historię pary Sussex. Jakie sekrety skrywa Pałac Kensington? >>>