Megan Fox o wychowywaniu synów

„Myślę, że ponieważ mam synów, bardzo ważne jest dla mnie wychowywanie chłopców, którzy nie będą jak mężczyźni, z którymi byłam” – powiedziała Fox. Gwiazda ma trzech synów Journeya (7 lat), Bodhiego (9 lat) i Noaha (11 lat) z byłym mężem Brianem Austinem Greenem.

„Bardzo ważne jest dla mnie wychowywanie chłopców, którzy potrafią nawiązać głęboką emocjonalną intymność ze swoim partnerem” – dodała autorka nowego tomiku poezji. 37-latka przyznała, że bardzo ważne jest dla niej wychowanie synów tak, aby „nie byli kłamcami”. „Nie oczekuję, że w wieku 16 lat poznają swoją wielką miłość, ale spodziewam się, że w pewnym momencie dotrą do tego miejsca”. Fox tłumaczy, że skoro w tym wieku to właśnie z nią budują doświadczenie, jako płcią przeciwną, to może to wpłynąć „na sposób, w jaki będą mogli kochać innych, kiedy wejdą w związek”.

Megan Fox – kim jest Amerykanka?

Megan Fox jest aktorką, modelką oraz autorką poezji. Amerykanka zagrała m.in. w dwóch pierwszych częściach Transformesów”, czy teledysku Rihanny i Eminema do piosenki „Love the way you lie”. Amerykanka wystąpiła na okładkach wielu magazynów modowych i lifestyle'owych. Od 2010 roku Fox była w wieloletnim związku małżeńskim z Brianem Austinem Green, z którym ma trzech synów. Od około 3 lat jest związana z amerykańskim muzykiem występującym pod pseudonimem Machine Gun Kelly.