Megan Fox i Machine Gun Kelly to jedna z tych par, która nie szczędzi sobie uczuć na czerwonym dywanie, co więcej, oboje uwielbiają afiszować się swoim związkiem. Filmik z zaręczyn? Jest. Picie nawzajem swojej krwi? Było. Całowanie się przed fotografami? Było. Wspólne zdjęcia na instagramie. Oczywiście, że są i to nadal. W takim razie, dlaczego fani uważają, że to koniec wielkiej miłości gwiazd?

Megan Fox i Machine Gun Kelly nie są już razem? Internauci są o tym przekonani

Megan Fox i Machine Gun Kelly

Plotki o rozstaniu pojawiły się już kilka tygodni temu, ale teraz internauci są przekonani do swojej racji. Powód? Brak nowych postów na kanałach społecznościowych pary. A przecież zarówno Megan Fox, jak i Machine Gun Kelly znani są ze swojej otwartości i wręcz omawianiu życia seksualnego w internecie. Teraz Fox rzadko publikuje na instagramie, co więcej, nie dodaje już zdjęć ze swoim narzeczonym. Podobnie celebryta. Ostatni raz para była widziana oficjalnie w czerwcu tego roku na premierze filmu "Life in pink". Fani aktorki stwierdzili, że teraz Fox wrzuca fotografie w stylu "single girl content".

Na Twitterze jest sporo wpisów na ten temat i najwierniejsi wielbiciele wręcz modlą się o to, żeby gwiazdy nadal były w związku. Megan Fox i Machine Gun Kelly nadal nie skomentowali tych doniesień. 

Megan Fox i Machine Gun Kelly: historia związku

Informacje o związku Megan Fox i Machine Gun Kelly pojawiły się w 2020 roku. Kilka miesięcy wcześniej, a dokładnie w grudniu 2019 aktorka zakończyła swój 15-letni związek z gwiazdą "Beverly Hills 90210", Austinem Greenem. Nowi kochankowie poznali się na planie filmu "Po śladach mordercy". Co ciekawe, Fox szybko pojawiła się w klipie muzyka, gdzie zagrała dominującą partnerkę, a potem oboje zostali przyłapani na randce.

W połowie maja, w trakcie gali Billboard Music Awards 2022, Kelly wywołał lawinę plotek, gdy zadedykował piosenkę „swojej żonie” i „naszemu nienarodzonemu dziecku”. Oficjalnie nigdy tego nie potwierdzono, a Megan jest już mamą 9-letniego Noah, 8-letniego Bodhi i 5-letniej Journey, których ojcem jest były partner aktorki - Brian Austin Green, natomiast MGK ma 12-letnią córkę Casie. Jej matką jest Emmą Cannon.