Nowa kampania kolekcji torebek SLAVA Varsovia

Surowy krajobraz z Europy Wschodniej skontrastowany ze słowiańską pasją - to dwa główne punkty, które zakreślają charakter marki SLAVA Varsovia. Ten widać w nawet najdrobniejszym szczególe projektowanych przez Annę Szydłowską toreb: paskach, klamrach, wyborze materiałów i tłoczeniach monogramów. "Od początku istnienia marki SLAVA Varsovia tworzymy produkty, w których główną rolę pełni sam materiał i forma, bez dużej ilości dodatków i ozdobników" opowiada założycielka marki, która z niezmiennym wyważeniem tworzy projekt każdej kolejnej torebki.

Wszystkie bez wyjątku egzemplarze SLAVA Varsovia to dodatki uniwersalne, które stoją w kontrze do szybko zmieniających się trendów i jakości fast fashion.

Torebka w krowie łaty jest hitem na Instagramie. Wiemy, gdzie ją kupić>>

Modne torebki na jesień i zimę 2019 od polskich marek >>

Geometryczne torby w oszczędnej kolorystyce i o zwierzęcych fakturach wykonane są przez polskich rzemieślników, którzy z czułością traktują każde o detale i dbają o wysoki poziom wykonania. Co znajdziemy w nowej kolekcji? Marka wraca tutaj do rzeźbiarskich form i plisowanych projektów z poprzednich sezonów, do których dodaje opływowe kształty i jeszcze bardziej praktyczne przeznaczenie. Nie zabrakło oczywiście charakterystycznych dla SLAVIA dużych toreb z kilku rodzajów skór, ale znaczenia nowej kolekcji nadają takie projekty, jak duża pojemna torba na laptopa, minimalistyczny case na smartfona i czarny kubełek z falistą fakturą. Wyróżniają się dwa kolory: czerń i głębokie wino, które nawiązują do tajemniczego i surowego krajobrazu Europy Wschodniej. 

W każdej swojej kampanii marka wyróżnia szczególne kobiety - do tej pory na zdjęciach promocyjnych mogliśmy podziwiać Magdalenę Cielecką, Katarzynę Zawadzką i Annę Jagodzińską. Tym razem na zaproszenie SLAVA odpowiedziała Mary Komasa, której ostatnia płyta "Disarm" miała premierę w zeszłym miesiącu. Kolekcję spina więc piękna kampania, w której wokalistkę sfotografowała Basia Czartoryska: w naturalnym świetle, surowych wnętrzach i prostych stylizacjach oraz niewidocznym makijażu. 

Modne torebki na jesień 2019, które już kupicie w sieciówkach>>

Wszystkie zdjęcia z kampanii i nowe modele torebek SLAVA Varsovia znajdziecie w naszej galerii>>