mat. prasowe Mattel

Stylizacja była hołdem dla 50. rocznicy powstania lalki SuperStar Barbie z 1977 roku, a Robbie, która wyglądała jak prawdziwa Barbie, stwierdziła w rozmowie z Variety: "Naprawdę tak się dziś czuję". Gwiazda uzupełniła swój look o oszałamiającą biżuterię Lorraine Schwartz o wartości 3 milionów dolarów, w tym 30-karatowe diamentowe kolczyki i 3-karatowy pierścionek Golconda z naturalnymi różowymi diamentami.

Lionel Hahn/Getty Images

"Barbie" zdobyła imponujące dziewięć nominacji do Złotego Globu, w tym dla najlepszego filmu - musicalu lub komedii, a Ryan Gosling otrzymał nominację dla najlepszego aktora. Sama Robbie otrzymała nominację dla najlepszej aktorki w komedii lub musicalu.

Getty Images

Co dalej dla Margot Robbie? Jedno jest pewne: nie powinniśmy liczyć na kontynuację "Barbie". Aktorka powiedziała Variety: "To zabawne, że w dzisiejszych czasach wszyscy odruchowo pytają o sequel. Nie sądzę, by tak było 20 lat temu. To nie miała być trylogia".

Robbie dodała: "Nie wiem, jak kolejne filmy mogłyby wyglądać. Chcemy zrobić więcej projektów, które będą miały taki efekt jak 'Barbie'. Nie wiem, czy to musi być 'Barbie 2'. Dlaczego nie może to być kolejny duży, oryginalny, odważny pomysł, w którym mamy niesamowitego filmowca, duży budżet do zabawy i zaufanie ogromnego konglomeratu, który stoi za nimi, żeby pojechać po całości? Chcę to zrobić".

A my chcemy to obejrzeć!