Margot Robbie w "Legionie Samobójców: The Suicide Squad" 

Już od dziś w kinach będziemy mogli ponownie spotkać się z jednym z naszych ulubionych, żeńskich czarnych charakterów. Mowa o Harley Quinn w wykonaniu Margot Robbie, której postać stała się już ikoniczną w świecie filmów o super bohaterach. Tym razem w filmie "Legion Samobójców: The Suicide Squad" będziemy oglądać ją po raz trzeci. A gdzieniegdzie słychać głosy, że również po raz ostatni...

Margot Robbie jako Harley Quinn. Czy aktorka wcieli się w swoją postać w kolejnym filmie?

Robbie, dwukrotnie nominowana do Oscara aktorka, na swoim koncie ma już dwie role jako Harley Quinn: w "Legionie Samobójców" z 2016 roku i "Ptakach Nocy" z 2020 roku. A już dziś do kin trafił kolejny film o uniwersum DC, czyli "Legion Samobójców: The Suicide Squad". Jednak pewne informacje wskazują na to, że być może 31-latka chciałaby wycofać się z grania Quinn. Niedawno w jednym z wywiadów aktorka wyznała, że myśli o zrobieniu sobie przerwy od tej postaci, ponieważ wcielanie się w nią jest wyczerpujące:

W tym momencie myślę, że potrzebuję przerwy od Harley, ponieważ wcielanie się w tę postać jest wyczerpujące. Nie wiem, kiedy następnym razem ją zobaczymy. Jestem tak samo zaintrygowana jak wszyscy.

Teraz jednak w rozmowie z Entertainment Today, przy promocji kolejnej części "Legionu Samobójców" skomentowała swoje ostatnie słowa i zaprzeczyła temu, aby miała zrezygnować z roli Harley Quinn:

Mam dość przerwy. Jestem gotowa zagrać ją ponownie! Zrobiłem Ptaki Nocy i Legion Samobójców jeden po drugim, więc było to dla mnie za dużo Harley Quinn w ciągu jednego roku. Jednak było to już jakiś czas temu i teraz jestem gotowa na więcej!

Fani DC Universe nie muszą więc żegnać się Margot Robbie, a jedynie czekać aż ponownie zobaczą ją na ekranie w roli swojej ulubionej bohaterki! I oczywiście obejrzeć najnowszy film z serii, który trafia do kin 6 sieprnia: