Za nami kolejna gala rozdania nagród Emmy, czyli telewizyjnych Oscarów. Te prestiżowe nagrody przyznawane są od 1949 roku. A kto w tym roku triumfował? Aż 12 statuetek zdobył serial "Gra o tron". Jak zawsze przy takiej okazji sporo mówi się również o sukniach gwiazd, które szykiem niewiele odbiegają od oscarowych kreacji. Podczas tej edycji doszło do zaskakującego, ale i szokującego zdarzenia. Kilka aktorek zdecydowało się na bardzo podobne stylizacje! A dokładnie chodzi o połączenie koloru różowego z czerwonym. Kto wybrał look w tym stylu na Emmy Awards 2019?

Kendall Jenner w szokującej sukni na Emmy Awards 2019 >>

Gwyneth Paltrow w sukni vintage sprzed prawie 60 lat! Zobaczcie kreację aktorki na Emmy Awards 2019 >>

Gwiazdy w podobnych sukniach na Emmy Awards 2019

Na dodatek, chodzi o znane nazwiska. Suknie w kolorze różowo-czerwonym miały na sobie: Mandy Moore, Marisa Tomei, Taraji P. Henson oraz Susan Kelechi Watson. Z pewnością nie było to zamierzone! Jak gwiazdy zareagowały na to zdarzenie? Moore nawet napisała o tym na swoim instagramie, że było jej niezmiernie miło, że miała podobną suknię do Watson. W podobnym tonie odpowiedziała jej koleżanka z planu serialu "Tacy jesteśmy" (ang. "This Is Us").

Mandy Moore na gali rozdania nagród Emmy

Mandy Moore na gali Emmy Awards 2019 miała na sobie stylową suknię od marki Brandon Maxwell, za to Susan Kelechi Watson projektu Badgley Mischka.

Susan Kelechi Watson na Emmy Awards

W podobnej kolorystyce kreację miała również Marisa Tomei. Jej suknia pochodziła z kolekcji Ralph & Russo. To nie koniec, jeszcze jedna gwiazda wystąpiła w podobnych barwach. 

Marisa Tomei na Emmy Awards 2019

Tak! Chodzi o Taraji P. Henson. Aktorka pozowała fotografom w looku od Very Wang. Która gwiazda prezentowała się najlepiej na gali Emmy Awards 2019?

 

Taraji P. Henson na Emmy Awards 2019