Ślub Małgosi Beli udałoby się może ukryć w tajemnicy, gdyby nie brytyjscy paparazzi śledzący przyjaciółkę Polki, Kate Moss. Fotografowie polowali na zdjęcia Kate i jej rodziny, która na włoskie Wyspy Syrenie przyjechała z mężem Jamiem Hincem i córką Lilą Grace. Wśród słynnych gości były także m. in. Emmanuelle Alt i Beth Ditto. Z Polski przyjechal właściciel Model Plus Dariusz Kumosa, Filip Niedenthal z Harper's Bazaar i znana fotografka Magdalena Łuniewska (autorka naszej wrześniowej sesji okładkowej). Udział w ceremonii goście połączyli z plażowaniem i relaksem na jachtach, a intruzom udało się sfotografować top modelki opalające się topless. Żaden nie miał jednak wstępu do kaplicy.

Pierwsze dostępne publicznie zdjęcie z uroczystości umieściła na Instagramie projektantka biżuterii domu mody Dior Camille Miceli. Dzięki niej wiemy, że Małgosia Bela zdecydowała się na prosty wianek i lejącą się suknię w stylu greckiej tuniki od Azzedine Alaia. Prawo do fotografowania ceremonii i szalonego wesela z kąpielami w basenie i występami wokalnymi gości miał też Olivier Zahm z Purple Magazine. Wyjatkowe przyjęcie zostało udokumentowane na blogu francuskiego magazynu. 

Kim jest wybranek Małgosi Beli? Mąż modelki, Jean-Yves le Fur, jest wydawcą i współzałożycielem ambitnego magazynu modowego Numéro, w którym często możemy oglądać sesje Beli. Ma 49 lat. W przeszłości był łączony z wieloma pięknymi (Karen Mulder) i sławnymi (Księżniczka Stefania z Monako) kobietami. Wydawca i 36-letnia modelka mają już synów w podobnym wieku z poprzednich związków - dla obojga jest to drugie małżeństwo. Życzymy parze szczęścia i wielu wspólnych projektów zawodowych!

Zdjęcia ze ślubu Małgosi Beli i Jean-Yves le Fura w GALERII >>>