W sieci aż huczy od komentarzy. Zachwyty mieszają się z głosami oburzenia. Magdalena Koleśnik, absolwentka Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie znana z doskonałej roli w dramacie „Sweat” Magnusa von Horna (w 2021 roku doceniono ją za tę kreację nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego dla młodych aktorów odznaczających się wybitną indywidualnością) przyćmiła wszystkich. Orły 2023 należały właśnie do niej.  Po pierwsze ze względu na nominację za najlepszą, kobiecą drugoplanową rolę w głośnym filmie "Inni ludzie"(mimo że ostatnie nie zdobyła statuetki. Dostała ją Maria Pakulnis za kobiecą rolę w filmie „Johnny”).Warto zaznaczyć, że nominacja do Orła trafiła na jej konto już drugi raz z rzędu. Po drugie, z uwagi na efektowną, budzącą wiele kontrowersji stylizację. 

Magda Koleśnik w odważnej sukience eksponującej ciążowy brzuszek 

Obywająca się w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana ceremonia wręczenia Polskich Nagród Filmowych to pierwsza od dawna okazja, na której pojawiła się Magdalena Koleśnik. Podczas gali stało się jasne dlaczego. Aktorka jest w ciąży (gratulujemy!). Radosną nowinę postanowiła ogłosić światu przy pomocy spektakularnie zmysłowej kreacji. Przed obiektywami fotoreporterów stanęła w odważnie powycinanej sukience midi i klasycznych czarnych szpilkach. 

Magdalena Koleśnik / East News

Nowoczesna odsłona małej czarnej ze zdjęcia to projekt Magdy Butrym. Dopasowany fason podkreślał pewność siebie oraz ciążowe krągłości, a najbardziej pożądane detale sezonu - cut outy i dekolt typu halter - świetny gusty i wyczucie stylu Magdy. Jeśli uważacie podobnie, mamy dobre wieści: taką samą sukienkę nadal można kupić. Szukajcie w sieci pod nazwą Twisted cutout midi dress in black. Cena? 6650zł. 

Twisted cutout midi dress in black / Magda Butrym

Magdalena Koleśnik: "Akceptacja ciała wymagała ode mnie gigantycznej pracy. Mój stosunek do niego był pełen autoagresji. Przez lata borykałam się z zaburzeniami odżywiania">>