Maffashion zostanie mamą. Julia Kuczyńska potwierdziła pogłoski o ciąży

Na początku maja jeden z wiodących plotkarskich serwisów poinformował o ciąży Maffashion. Zarówno jednak blogerka oraz współwłaścicielka marki Eppram, jak i jej narzeczony, aktor Sebastian Fabijański, nie odnieśli się wówczas do doniesień. Przez kolejne miesiące unikali tematu mimo piętrzących się komentarzy i trzymali się z dala od medialnego rozgłosu. Wówczas "sprawdzone źródła", na które powoływały się serwisy, zdradzały, że Kuczyńska dodatkowo jest pod stałą kontrolą lekarską z powodu niedoczynności tarczycy i Hashimoto, z którymi zmaga się od wielu lat: "Julia jest pod stałą obserwacją lekarza, ponieważ ciąża w połączeniu z chorobą, z którą walczy od wielu lat, czyni sytuację bardzo delikatną".

Teraz jednak Maffashion postanowiła się podzielić ze swoimi fanami tą radosną nowiną i potwierdziła, że jest w ciąży. Na swoim Instagramie opublikowała piękną i subtelną czarno-białą fotografię, na której pozuje w bieliźnie z widocznym ciążowym brzuszkiem. Do zdjęcia nie dodała żadnego komentarza, jedynie oznaczyła swojego ukochanego - Sebastiana Fabijańskiego. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) Sie 30, 2020 o 11:27 PDT

Przypomnijmy, że Maffashion i Fabijański pierwszy raz byli widziani razem w listopadzie 2019 roku. Miesiąc później para zaręczyła się, a w jednym z wywiadów blogerka mówiła, że jest już gotowa na założenie rodziny. W towarzyszącej mu sesji zdjęciowej pokazała pierścionek zaręczynowy.