Maffashion pojechała do Cannes! Polska blogerka przyjechała na słynny festiwal filmowy na zaproszenie jednej z marek partnerskich, z którą aktualnie współpracuje. Co Julia Kuczyńska robiła na Cannes 2017? 29-latka oprócz zwiedzania Lazurowego Wybrzeża, miała również okazję pojawić się na jednej z premier. Maffashion miała okazję zobaczyć z bliska jak prezentuje się m.in. Adriana Lima przed projekcją filmu "Loveless".

To jej pierwsza wizyta na Festiwalu Filmowym w Cannes. Na tę okazję Maffashion wybrała długą białą suknię w kwiaty od francuskiej marki Corizzi. Dobrała do niej kopertówkę imitującą ćwiartkę pomarańczy, kolczyki H&M oraz opaskę na włosy od Miu Miu. Na czerwonym dywanie partnerowała jej stylistka fryzur Gabriela Zalewska. Zanim jednak Maffa pokazała się w wieczorowej kreacji, blogerka zdążyła zrobić sobie kilka zdjęć podczas spaceru po mieście. Możecie podziwiać ją w sukience (vintage!) oraz butach od Gucci. Czy zobaczymy jeszcze Julię na oficjalnych imprezach w ramach Cannes 2017? Czekamy na kolejne zdjęcia!

To nie jedyna Polka, którą zobaczymy na Cannes 2017. Wiemy już, że 24 maja na czerwonym dywanie zjawią się Grażyna Torbicka (polska ambasadorka L'Oreal) oraz Jessica Mercedes.

Maffashion na Cannes 2017! Zobacz stylizacje blogerki na Festiwalu Filmowym >>

Pierwszy raz na festivalu w #Cannes #CannesFestival #cannes2017 #redcarpet #bezcennechwile #mastercard #MaffashionCannes

Post udostępniony przez Julia K. (@maffashion_official)