Maffashion i Czarek - rozstanie

Blogerska para rozstała się przed chwilą podczas kolacji w restauracji sushi, a instagramowe wideo nagrali zaraz po rozejściu się. "Siedziało w nas to od jakiegoś czasu, trochę gryzło i było kilka rzeczy, których nie udało nam się przepracować" opowiadają w filmiku i dodają "Stad decyzja o rozstaniu, ale spokojnie - zostajemy znajomymi". Dołączyli do tego wzajemne komplementy i przyznali, że wciąż się lubią oraz życzyli sobie powodzenia na "nowej drodze życia".

Oboje wykazali się klasą i wzajemnym szacunkiem podczas rozstania, ale ich żarty i świetny humor sprawiły, że fani Maffashion i Czarka byli jeszcze bardziej zaskoczeni przebiegiem tej sytuacji. "Najdziwniejsza rzecz, jaką widziałam. Tak się nie rozstaje", "To nie może być prawda! Żartujecie sobie?" oraz "Powiedzcie, że to Prima Aprilis" pisali niektórzy internauci w komentarzach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Czarek Jóźwik (@czarek_) Paź 29, 2019 o 1:46 PDT

Zarówno Maffashion, jak i Czarek opublikowali takie same filmy postach na Instagramie. Po fali komentarzy pełnych zaskoczenia postanowili dodać jeszcze krótkie filmy na Stories, w których przekonują, że cała sytuacja jest prawdziwa, a decyzję podjęli dojrzale.

Maffashion i Czarek - związek

Julia Kuczyńska, influencerka i autorka bloga Maffashion oraz Czarek Jóźwik, youtuber znany z kanału Abstrachuje zaczęli się spotykać w 2015 roku. Rok później zaręczyli się i planowali wspólną przyszłość. Do niedawna pracowali razem przy wspólnych projektach influencerskich oraz gościnnie (zawodowo, nie tylko prywatnie) pojawiali się na swoich kanałach social media. Byli jedną z ulubionych par polskiej blogosfery.