Bielizna Undress Code w oryginalnym artystycznym projekcie

Udział w takim przedsięwzięciu zaproponowała marce sama fotografka, która poprzez bieliznę chciała pokazać wciągającą opowieść o świadomości własnego ciała, ale też trudnościach, z jakimi musi się ono zmierzać na co dzień. Dlatego głównym i powtarzającym się elementem w sesji zdjęciowej jest beżowe body w odcieniu zbliżonym do skóry modeli. Ci zresztą są nieprzypadkowi - Jarczyńska zaangażowała do projektu grupę tancerzy, którzy w dynamicznych pozach pokazali możliwości ludzkiego ciała i na zdjęciach wyglądają jak "zamrożeni w tańcu". 

"Ciągły pęd oddalający od poczucia sensu to realistyczny znak naszych czasów. W hołdzie tym, którzy każdego dnia stawiają mu czoła powstała seria portretów przedstawiających tancerzy, uchwyconych w ruchu. Na zdjęciach znajdziemy emocje, które towarzyszą nam każdego dnia, ale także wyzwania, chwile szczęścia, smutku czy nawet tęsknoty. To artystyczna metafora naszego życia, zmagań i osiągnięć; przekraczając granice własnego ciała, utwierdzamy się w przekonaniu, że jednak nie ma rzeczy niemożliwych. To symbol nieskończonych możliwości" podkreśla fotografka opisie projektu, który nadaje kierunek interpretacji serii zdjęć pod nazwą "Ludzkie ciało dynamiką życia". 

Kalsarikännit - fińska filozofia szczęścia dla fanek wina i bielizny>>

Całą sesję zdjęciową Dominiki Jarczyńskiej i Undress Code "Ludzkie ciało dynamiką życia" znajdziecie w naszej galerii. 

Zdjęcia: Dominika Jarczyńska

Tancerze: Agnieszka Konopka (reżyser ruchu | MOVE Picture), Alicja Wójtowiec, Anita Sawicka, Krysia Dębicka, Magda Fejdasz, Jarosław Mysona. 

Projekt zrealizowano w przestrzeniach CO TAM Studio