Manifestujesz swoje marzenia? Sama wiara w to, czego chcesz, nie wystarczy. Zgodnie z najnowszą techniką manifestacji okrzykniętą mianem Lucky Girl Syndrome, musisz poczuć się jak najszczęśliwsza osoba na świecie. Kiedy przekonasz swój umysł i ciało, że tak właśnie jest, zaczniesz doświadczać niesamowitych rzeczy. "Syndrom szczęśliwej dziewczyny” stał się popularny na TikToku w grudniu 2022. Ludzie na całym świecie potwierdzają, że dzięki tej metodzie z dnia na dzień doświadczyli „niespodziewanych, szalonych możliwości, które przyszły znikąd”. Nie czekaj na cuda. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby rok 2023 stał się najszczęśliwszym okresem w twoim życiu. 

Lucky Girl Syndrome - metoda manifestacji 2023

Manifestacja #luckygirlsyndrome opiera się na prawie przyciągania. Wystarczy, że zmienisz swoje nastawienie. Już dziś załóż, że wszystko zawsze działa na twoją korzyść, nawet drobne niepowodzenia. Uwierz na przykład, że otwierają się przed tobą nowe drzwi w karierze i zostajesz zasypana ofertami pracy, jakie pokrywają się z twoimi marzeniami. Nie zapomnij, by odważnie i pewnie powtarzać na głos swojego przekonania. Nie dostałaś się do firmy, w której chciałaś pracować? Zamiast w siebie wątpić, potraktuj to jako znak, że los szykuje dla ciebie coś znacznie lepszego.

@lauragalebe The secret is to assume and believe it before the concrete proof shows up. BE DELUSIONAL. #bedelusional #luckygirlsyndrome #affirmations #lawofassumption #manifestationtiktok #manifestingtok #lawofassumptiontok #manifestation ♬ original sound - Laura Galebe

Jak przyciągać szczęście każdego dnia?

Każda technika manifestacji wymaga szczerej wiary w siebie i swoje pragnienia. Bądź przekonana, że to, co mówisz na głos, jest prawdą, która już się spełnia. "Lucky Girl" z TikToka Laura Galebe zauważyła, że ciągłe powtarzanie „mam szczęście” i "jestem szczęściarą" sprawiło, że wszystko zaczęło iść po jej myśli. Od teraz los sprzyja jej w każdej sytuacji, nawet gdy na początku niewiele na to nie wskazuje. Oprócz silnej wiary w siebie dziewczyna wzmacnia swoje życzenia działaniem. Nieustannie informuje innych o swoich celach, dzięki czemu te rzeczy szybciej się manifestują.

Manifestowanie poprzez mówienie ludziom o tym, czego pragniesz, przyciąga do ciebie właściwe osoby i pomoc, której potrzebujesz, by spełnić wszystkie swoje marzenia. 

"Syndrom szczęśliwej dziewczyny" - co zrobić, by zadziałał?

Skup się na tym, co chcesz wnieść do swojego życia. To, co próbujesz stworzysz w świecie fizycznym, zaczyna się od myśli i idei. Zastanów się dobrze nad swoim celem. Określ go i upewnij się, że kierujesz na niego swoją dobrą energię. Optymizm oraz otwartość na zmiany postawi przed tobą wiele nowych szans. Jednak zwątpienie lub negatywne myśli zablokują cię na napływające szczęście. 

Inną rzeczą, o jakiej należy pamiętać w pracy z tą metodą manifestacji, jest „unikanie okłamywania samego siebie”. Nie wypowiadaj na głos intencji, które nie są dla ciebie autentyczne. Unikaj manifestowania w swoje słabsze dni, kiedy nie jesteś w odpowiednim nastroju. Twoja energia powinna być zgodna z tym, co próbujesz do siebie przyciągnąć. W przeciwnym razie twój wysiłek pójdzie na marne.

Wypowiadaj na głos swoje życzenia w chwilach, w których czujesz radość i ekscytację. Niech energia, z jaką to robisz, pasuje do twoich słów. 

Rytuały manifestacji wymaga praktyki. Trening czyni mistrza. Niektórzy uważają, że prowadzenie dziennika i spisywanie manifestacji na papier (na przykład w nowiu lub pełni księżyca) na początku sprawdza się najlepiej. Zanim przekażesz światu swoje życzenia, ułóż w głowie nowy plan i zatrać się w wizji swojej przyszłości. To nic, jeśli twój wyśniony obraz jest daleki od rzeczywistości.  Cokolwiek zdecydujesz, uzbrój się w cierpliwość. Lucky Girl Syndrome to prosta metoda, dzięki której szybciej osiągniesz swój cel. 

Najlepsze metody manifestacji: