Lindsay Lohan spodziewa się dziecka 

Lindsay poinformowała świat o swojej pierwszej ciązy za pośrednictwem uroczego zdjęcia dziecięcego body, na którym dodała napis "Coming soon".Pohodzący z Kuwejtu biznsemen i aktorka zaręczli się w listopadzie 2021 roku, a pobrali w czerwcu 2022. Para na stałe mieszka w Dubaju, LIndsey nie szczędzi słów uwielbienia skierowanych do swojego męża.„Znalazłeś mnie i wiedziałeś, że chcę znaleźć szczęście i łaskę jednocześnie. Jestem w szoku, że jesteś moim mężem. Moim życiem i moim wszystkim. Każda kobieta powinna się tak czuć każdego dnia.” 

Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie- podpisała post Lindsay 

Zobacż też: Khloé Kardashian wreszcie pokazała synka! Celebrytka tak świętuje urodziny byłego partnera, Tristana Thompsona: "Jesteś najlepszym ojcem"

Zaręczyny Lindsay Lohan i Badera Shammasa

Para zadebiutowała na czerwonym dywanie zeszłej jesieni na premierze świątecznego hitu Netfliksa “Falling for Christmas". Aktorka zdradziła, że to właśnie podczas pracy nad filmem Baderem zdecydował się jej oświadczyć. Romantyczny moment miał miejsce na planie filmowym, jednak partner Lindsay zadbał o to, by nikt z ekipy filmowej nic nie wiedział. Sama Lohan w rozmowie z dziennikarzami przyznała, że kiedy powiedziała "Tak" była pełna ekscytacji, nie chciała jednak wytrącać współpracowników z wiru pracy i nie podzieliła się z nikim tą nowiną. 

Zobacz też: Adam Levine i Behati Prinsloo na czerwonym dywanie pierwszy raz od skandalu. „Wystarczy jedna zdrada, żeby związek był skończony”