Lindsay Lohan po wielu latach życiowych turbulencji, z sukcesem wróciła do aktorstwa. Jedną z pierwszych produkcji, w której zagrała gwiazda po wieloletniej przerwie w karierze, jest komedia romantyczna „Niezapomniane święta”. To wyraźny powrót Lindsay do korzeni – właśnie dzięki swojemu talentowi komediowemu i występom w takich hitach jak „Nie wierzcie bliźniaczkom” czy „Zakręcony piątek” aktorka zyskała międzynarodową sławę. Ale kamieniem milowym w jej karierze pozostaje film „Wredne dziewczyny”, w którym zagrała Cady Heron – nową uczennicę liceum w Illinois, zmuszoną rywalizować z grupką wrogich jej szkolnych gwiazdek.

Jedną z najbardziej niezapomnianych scen w tym filmie jest występ Cady i jej wrednych koleżanek w szkolnym przedstawieniu świątecznym przy akompaniamencie „Jingle Bell Rock”. Po tym, jak magnetofon się zawiesza, Lindsay decyduje się ratować sytuację i sama zaczyna śpiewać utwór.

Lindsay Lohan po latach znowu wykonuje „Jingle Bell Rock”

Najnowszą wersję świątecznego hitu w wykonaniu Lindsay prawdopodobnie usłyszymy w filmie „Niezapomniane święta” – choć już teraz można go odtworzyć na Spotify. Naszym zdaniem to jeden z lepszych coverów tego utworu, który od pierwszych sekund wprowadzi was bożonarodzeniowy nastrój - zresztą, oceńcie sami:

„Niezapomniane święta” – fabuła filmu

W świątecznej komedii Lindsay Lohan zagra Sierrę Belmont. Według oficjalnego opisu jest to „rozpuszczona dziedziczka wielkiej fortuny”, która na urlopie w górach traci pamięć po wypadku narciarskim. W ten sposób „trafia pod skrzydła właściciela górskiego pensjonatu i jego córki”, którego gra aktor Chord Overstreet, znany z wcześniejszej roli m.in. w serialu „Glee”. Premiera filmu będzie miała 10 listopada na Netflix.