"The Idol": Lily Rose-Depp dołącza do obsady

Lily-Rose Depp zagra główną rolę kobiecą w nadchodzącym serialu, którego twórcą jest Abel „The Weeknd” Tesfaye. Wokalista wyprodukuje go dla HBO we współpracy z Samem Levinsonem, czyli twórcą hitu z Zendayą, "Euphoria". 

O czym będzie opowiadać fabuła nowej produkcji? Na ten moment jednak nie wiele wiemy. Serial "The Idol" ma opowiadać historię młodej piosenkarki pop (Lily Rose-Depp), która nawiązuje romans z tajemniczym właścicielem klubu w Los Angeles (The Weeknd). Po pewnym czasie okazuje się, że mężczyzna jest również przywódcą tajnego sekty. 

Joseph Epstein pełni funkcję scenarzysty i showrunnera projektu. Levinson, Tesfaye, Fahim, Epstein, Ashley Levinson, Kevin Turen, Nick Hall i Aaron L. Gilbert z Bron Studios będą producentami wykonawczymi.

Jak obserwujemy The Weeknd od pewnego czasu próbuje swoich sił w branży filmowej: jakiś czas temu zagrał w "Uncut Gems", wziął udział w pisaniu jednego z epizodów "American Dad" a teraz na poważnie podchodzi do tworzenia serialu "The Idol", w którym nie tylko zajmie się jego wyprodukowaniem, ale również zagra jedną z głównych ról. 

Lily Rose-Depp: kariera

Lily Rose-Depp jest córką Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa. W 2014 roku, 22-letnia teraz modelka i aktorka, zadebiutowała w produkcji "Kieł", gdzie wcieliła się w rolę recepcjonistki. Kolejną jej rolą była postać Kate Barlow. Zagrała wtedy u boku Natalie Portman w filmie "Planetarium" (2016), który otrzymał nominację do nagrody Cezar. Poza wymienionymi produkcjami Lily-Rose Depp znalazła się również w obsadzie takich filmów jak "Tancerka" (2016), "Wojowniczki Jogi" (2016), "Moose Jaws" (2017), "Dzikie stworzenia" (2018), "L'homme fidèle" (2018), "Lato już było" (2019), "Król" (2019), "Crsisis" (2021) oraz "Voyagers" (2021).