Liczba Duszy, czyli Potrzeba Serca pomaga nam odkryć prawdziwą intencję i motywację płynącą prosto z serca. Zagląda wgłąb wnętrza każdego człowieka, aby ujawnić tę najważniejszą prawdę. Daje wskazówki co do głównej misji, z jaką odrodziliśmy się w tym wcieleniu. Oblicza się ją dzięki starożytnej numerologicznej technice. Potrzebne nam będzie do tego wyłącznie imię i nazwisko nadane w dniu narodzin. Oto jak wykonać obliczenia.

Jak obliczyć liczbę duszy - Potrzebę Serca?

Aby obliczyć liczbę duszy, weź pod uwagę wszystkie samogłoski z twojego pełnego imienia i nazwiska, które nadano ci po narodzinach.

Przykład:

Joanna Kowalska

OAAOAA

Każdej literze odpowiada liczba wskazująca na jej kolejność w alfabecie. 

A = 1 

O = 20

2+0+1+1+2+0+1+1= 8

Jeśli otrzymasz dwie cyfry, dodaj je do siebie, aż uzyskasz jedną cyfrę. Jedyny przypadek, w którym się tego nie robi, to liczba 11 i 22.

Nie myl Liczby Duszy z Drogą życia, którą obliczysz TUTAJ >>

Liczba Duszy, czyli Potrzeba Serca - znaczenie:

Liczba Duszy 1: Indywidualizm

Twoim pragnieniem jest przekazanie światu swoich indywidualnych wizji i pomysłów. Myślisz nieszablonowo, a do tego nie brakuje ci motywacji. Jesteś konkurencyjna, zwłaszcza w dziedzinie, która cię pasjonuje. Masz bardzo silną wolę, ale musisz uważać, aby nie być upartą i ograniczoną. Celem twojej duszy w tym życiu jest nauczenie się, jak bezproblemowo integrować swoje kreatywne pomysły z otaczającym cię światem. Urodziłaś się po to, aby poruszyć tłumem. Wciel się w rolę przywódczyni, zamiast naśladować innych. 

Liczba Duszy 2: Współpraca

Twoją Potrzebą Serca jest łączenie się z ludźmi i praca z kolektywem w celu wywierania wpływu na świat. Jesteś bardzo dostrojona do potrzeb innych. Potrafisz porozumieć się z każdym człowiekiem. Masz niezwykle empatyczną, intuicyjną naturę. Musisz tylko uważać na to, aby ktoś cię nie wykorzystał. Możesz też być nadwrażliwa i skłonna do ciągłego analizowania. Twoim celem w tym życiu jest nauczenie się współpracy, aby działać w imię wyższego dobra. 

Liczba Duszy 3: Wyrażanie siebie

Wyrażaj siebie poprzez swoją kreatywność, pasje i prawdy, w które wierzysz. Jesteś optymistką. Prawdopodobnie prowadzisz aktywne życie towarzyskie. Rządzą tobą głębokie emocje, które zawsze domagają się ujścia. Czasami twoja energia się rozprasza i trudno ci powrócić na właściwy tor. Twoją Potrzebą Serca w tym życiu jest zamienianie negatywnych uczuć w inspirację będącą twoją siłą napędową. Zawsze staraj się wyrażać swoją kreatywność przez pracę. 

Liczba Duszy 4: Stabilność

Twoim pragnieniem jest znalezienie ugruntowania i stabilności. Dopiero wtedy będziesz w stanie urzeczywistniać swoje wizje. Twoja praktyczna dusza jest tutaj po to, aby zaprowadzić porządek. Jesteś wysoce zorganizowana. Inni wiedzą, że mogą na tobie polegać. Dobrze radzisz sobie w pracy i mądrze zarządzasz ludźmi. Chociaż nie masz problemów z organizacją, czasami nadmiar obowiązków sprawia, że zaniedbujesz własne życie. To powoduje, że popadasz stagnację. Nieświadomie nakładasz na siebie ograniczenia. W tym życiu powinnaś się nauczyć, jak otworzyć umysł na nowe możliwości, jednocześnie pozostając w uziemieniu.

Oblicz rok osobisty, w którym się znajdujesz >>

Liczba Duszy 5: Przygoda

Twoim pragnieniem jest znalezienie przygody we wszystkich aspektach swojego życia. Tęsknisz za wolnością i poczuciem ekscytacji. Nie lubisz zbyt długo pozostawać w rutynie. Zaprowadzasz zmiany, aby było ciekawie. Jesteś elastyczna, masz bujną wyobraźnię. Twoja kreatywność oraz szybkie myślenie otwierają ci wiele drzwi. Kiedy nauczysz się odpowiedzialności, możesz zajść naprawdę daleko. W tym życiu powinnaś się nauczyć, jak czerpać satysfakcję ze zwykłej codzienności.

Liczba Duszy 6: Uzdrowiciel

Twoim pragnieniem jest pomaganie innym. Zawsze myślisz najpierw o swoich bliskich, a na szarym końcu o sobie. Na dłuższą metę to może być szkodliwe dla twojego zdrowia i samopoczucia. Jesteś bardzo opiekuńcza, ale tę troskę powinnaś kierować także na siebie. Przestań angażować się w dramaty ludzi wokół. Nie narzucaj nikomu swojego zdania. Za Potrzebę Serca w tym życiu masz nauczenie się, jak uzdrawiać innych poprzez uzdrawianie samej siebie. Kiedy to zrobisz, zaczniesz inspirować swoje otoczenie do korzystnych zmian. 

Liczba Duszy 7: Mądrość

Za potrzebę serca masz zdobycie mądrości, abyś mogła zrozumieć głębsze znaczenie życia. Lubisz czytać i się uczyć. Będziesz wieczną uczennicą, która przewyższy mistrza. Jesteś inteligentna i zaskakujesz innych swoją bystrością. Niestety, w twojej głowie często pojawia się stres, niepokój oraz wykreowane przez ciebie scenariusze. Przez nie wycofujesz się ze swoich planów. Naucz się oswajać te myśli, np. poprzez medytację. Twoją misją jest uczenie się na własnych błędach oraz aktywne uczestniczenie w świecie.

Liczba Duszy 8: Moc

Twoim pragnieniem jest zdobycie władzy, abyś mogła podnieść siebie i innych. Masz wiele ambicji. Uwielbiasz znajdować się w centrum uwagi. Kieruje tobą chęć przewodzenia. Jesteś skoncentrowana na swoich celach. Kiedy osiągniesz wewnętrzną równowagę, możesz zajść naprawdę daleko, stając się inspirującym przywódcą. Gdy do twojej rutyny wkrada się chaos, robisz się zaborcza, dominująca i skoncentrowana na rzeczach materialnych. Naucz się pokory. Nie konkuruj z innymi. Kieruj się hojnym sercem oraz otwartym umysłem.

Liczba Duszy 9: Humanitaryzm

Pragniesz chronić środowisko i służyć potrzebującym. Żyjesz w głębokim połączeniu z Matką Ziemią. Jesteś bardzo intuicyjna. Kierujesz się współczuciem wobec ludzi oraz zwierząt. Zawsze szukasz sposobów, by pomagać. Dostrzegasz większy obraz. Możesz być pociągnięta do badania różnych kultur lub obcych religii. Uważaj tylko, aby nie domagać się sprawiedliwości w natarczywy sposób. Pozostań otwarta. Nie narzucaj innym swoich przekonań. Twoją Potrzebą Serca jest wykorzystywanie wrodzonych talentów, by zatroszczyć się o ludzi i naszą planetę. 

Liczba Duszy 11: Oświecenie

Twoim pragnieniem jest postęp duchowy, aby głębiej zrozumieć siebie i otaczający cię świat. Jesteś bardzo zestrojona z emocjami innych ludzi. Masz niesamowitą intuicję oraz dar przewidywania przyszłości. Niestety, wysoki poziom świadomości wywołuje w tobie nerwowość lub niepokój. Podejmuj współpracę ze swoim otoczeniem, by zrealizować swoje pomysły. Możesz czuć pociąg do dzielenia się wiedzą na temat duchowości i religii, jednak powinnaś pilnować się przed narzucaniem komuś swoich przekonań. Za Potrzebę Serca masz pomaganie innym poprzez własny duchowy rozwój.

Liczba Duszy 22: Nauczyciel

Pragniesz uczyć i prowadzić innych, aby mogli stać się najlepszą wersją siebie. Szukasz stabilności oraz poczucia komfortu we wszystkich dziedzinach swojego życia. Dopiero kiedy zdobędziesz pewność, zaczniesz przekazywać swoją wiedzę otoczeniu. Masz silną intuicję i zdolności przywódcze. Zasługujesz na pozycję lidera. Uważaj tylko na chęć dominacji czy przesadną upartość w dążeniu do celu. Twoją Potrzebą Serca jest prowadzenie innych. Razem zbudujecie spokojniejszy świat.

Liczby karmiczne - czy jesteś jedną z nich? >>