Liczba Duszy, czyli Potrzeba Serca pomaga nam odkryć prawdziwą intencję i motywację płynącą prosto z serca. Zagląda wgłąb wnętrza każdego człowieka, aby ujawnić tę najważniejszą prawdę. Daje wskazówki co do głównej misji, z jaką odrodziliśmy się w tym wcieleniu. Oblicza się ją dzięki starożytnej numerologicznej technice. Potrzebne nam będzie do tego wyłącznie imię i nazwisko nadane w dniu narodzin. Oto jak wykonać obliczenia.

Jak obliczyć liczbę duszy - Potrzebę Serca?

Aby obliczyć liczbę duszy, weź pod uwagę wszystkie samogłoski z twojego pełnego imienia i nazwiska, które nadano ci po narodzinach.

Przykład:

Joanna Kowalska

OAAOAA

Każdej literze odpowiada liczba wskazująca na jej kolejność w alfabecie. 

A = 1 

O = 20

2+0+1+1+2+0+1+1= 8

Jeśli otrzymasz dwie cyfry, dodaj je do siebie, aż uzyskasz jedną cyfrę. Jedyny przypadek, w którym się tego nie robi, to liczba 11 i 22.

Nie myl Liczby Duszy z Drogą życia, którą obliczysz TUTAJ >>

Liczba Duszy, czyli Potrzeba Serca - znaczenie:

Liczba Duszy 1: Indywidualizm

Twoim pragnieniem jest przekazanie światu swoich indywidualnych wizji i pomysłów. Myślisz nieszablonowo, a do tego nie brakuje ci motywacji. Jesteś konkurencyjna, zwłaszcza w dziedzinie, która cię pasjonuje. Masz bardzo silną wolę, ale musisz uważać, aby nie być upartą i ograniczoną. Celem twojej duszy w tym życiu jest nauczenie się, jak bezproblemowo integrować swoje kreatywne pomysły z otaczającym cię światem. Urodziłaś się po to, aby poruszyć tłumem. Wciel się w rolę przywódczyni, zamiast naśladować innych. 

Liczba Duszy 2: Współpraca

Twoją Potrzebą Serca jest łączenie się z ludźmi i praca z kolektywem w celu wywierania wpływu na świat. Jesteś bardzo dostrojona do potrzeb innych. Potrafisz porozumieć się z każdym człowiekiem. Masz niezwykle empatyczną, intuicyjną naturę. Musisz tylko uważać na to, aby ktoś cię nie wykorzystał. Możesz też być nadwrażliwa i skłonna do ciągłego analizowania. Twoim celem w tym życiu jest nauczenie się współpracy, aby działać w imię wyższego dobra. 

Liczba Duszy 3: Wyrażanie siebie

Wyrażaj siebie poprzez swoją kreatywność, pasje i prawdy, w które wierzysz. Jesteś optymistką. Prawdopodobnie prowadzisz aktywne życie towarzyskie. Rządzą tobą głębokie emocje, które zawsze domagają się ujścia. Czasami twoja energia się rozprasza i trudno ci powrócić na właściwy tor. Twoją Potrzebą Serca w tym życiu jest zamienianie negatywnych uczuć w inspirację będącą twoją siłą napędową. Zawsze staraj się wyrażać swoją kreatywność przez pracę. 

Liczba Duszy 4: Stabilność

Twoim pragnieniem jest znalezienie ugruntowania i stabilności. Dopiero wtedy będziesz w stanie urzeczywistniać swoje wizje. Twoja praktyczna dusza jest tutaj po to, aby zaprowadzić porządek. Jesteś wysoce zorganizowana. Inni wiedzą, że mogą na tobie polegać. Dobrze radzisz sobie w pracy i mądrze zarządzasz ludźmi. Chociaż nie masz problemów z organizacją, czasami nadmiar obowiązków sprawia, że zaniedbujesz własne życie. To powoduje, że popadasz stagnację. Nieświadomie nakładasz na siebie ograniczenia. W tym życiu powinnaś się nauczyć, jak otworzyć umysł na nowe możliwości, jednocześnie pozostając w uziemieniu.

Oblicz rok osobisty, w którym się znajdujesz >>