Liam Hemsworth znów jest singlem

Niestety nie wszystkim zakochanym pisane jest bajkowe zakończenie. Liam Hemsworth i Gabriella Brooks nie będą żyć długo i szczęśliwie, przynajmniej nie u swego boku. Źródło magazynu „In Touch” donosi, że aktor i modelka zerwali już kilka miesięcy temu ze względu na zobowiązania zawodowe. Hemsworth jest obecnie zaangażowany w produkcję filmów „Lonely Planet” z Laurą Dern i Dianą Silvers oraz „Land of Bad”, w którym partneruje mu Russell Crowe. Według informatora chciał poświęcić się aktywności na planie zdjęciowym, a związek uniemożliwiał mu całkowite skupienie.

Nie chciał być uwiązany, a od zakończenia pandemii praca nabrała tempa” – czytamy na łamach serwisu. Znajomy pary dodaje również, że Gabriella jest zdruzgotana decyzją o zakończeniu relacji. Nic dziwnego, bo jeszcze w styczniu wydawało się, że między gwiazdami wszystko układa się jak najlepiej. Choć obydwoje konsekwentnie chronili swoją prywatność, to na początku roku modelka zrobiła wyjątek i udostępniła na Instagramie zdjęcie z partnerem z okazji jego 32. urodzin. Teraz wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy więcej ich wspólnych fotografii.

Miley Cyrus szczerze o swoim krótkim małżeństwie. „To była katastrofa” >>

Liam Hemsworth i Gabriella Brooks – historia związku 

Najprawdopodobniej Liam Hemsworth i Gabriella Brooks zaczęli randkować w grudniu 2019 roku. Kilka miesięcy wcześniej aktor zadecydował o zakończeniu krótkiego małżeństwa z Miley Cyrus. Nowa dziewczyna od razu wzbudziła sympatię rodziny i znajomych aktora, którzy widzieli w niej szansę na ustatkowanie się i brak medialnych dramatów.

Osoba z otoczenia gwiazd zdradziła serwisowi „E!”, że Gabriella wydobywa z Liama to, co najlepsze: „Jego relacja z Gabriellą znacznie różni się od tej z Miley. Lubią te same rzeczy i mają podobny styl życia”. Następnie czytamy, że dziesięcioletni związek z Cyrus był jak „kolejka górka pełna wzlotów i upadków”, a obecna partnerka Hemswortha jest „bardzo wyluzowana i pomaga mu wyjść na prostą”.

Kolejne doniesienia potwierdzały dobre stosunki modelki z najbliższym otoczeniem aktora: „Liam i Gabriella spędzili razem dużo czasu w Australii. Ona poznała jego rodzeństwo i rodziców. Bardzo cieszą się szczęściem syna”. Przez prawie trzy lata para unikała wspólnego pozowania na ściankach i nie dzieliła się swoją miłością z obserwatorami w mediach społecznościowych. Publikacje, na których widzimy ich razem, można policzyć na palcach jednej ręki. Jedna z pierwszych ujrzała światło dzienne w dniu urodzin Luke'a Hemswortha – starszego brata Liama.

Innym razem pokazali się razem na wydarzeniu charytatywnym poświęconym zdrowiu psychicznemu dzieci i młodzieży. Na oficjalnej gali pojawili się w towarzystwie Chrisa Hemswortha.

Gabriella i Liam nie skomentowali jeszcze plotek o rozstaniu. Biorąc pod uwagę ich niechęć do dzielenia się szczegółami z życia prywatnego, zapewne nieprędko doczekamy się oficjalnego oświadczenia.

Liam Hemsworth i Gabriella Brooks znów razem. To ich debiut na czerwonym dywanie >>