Lista miłosnych podbojów Leonarda DiCaprio jest naprawdę długa. Wystarczy wymienić Kate Moss, Naomi Campbel, Gisele Bündchen, Bar Rafalei, Rihannę czy Blake Lively. W przeciwieństwie do Romea, w którego brawurowo wcielił się w 1996 roku, nie jest wyznawcą wierności do grobowej deski. Liczne romanse z modelkami nie kończyły się wzruszającym happy endem. Z drugiej strony zdobywca Oscara stroni od dramatów roztrząsanych na łamach prasy. Aktor przykłada dużą wagę do ochrony swojej prywatności. Z tego powodu na jego instagramowym profilu nie uświadczymy scenek rodzajowych z codziennego życia, a jedynie treści związanych z ochroną środowiska. Jednak kadry uchwycone przez paparazzi i relacje „życzliwych” znajomych uchylają rąbka tajemnicy. Tym razem informacji o uczuciowym statusie aktora dostarczyli turyści wypoczywający w St. Tropez.

Liam Hemsworth znów jest singlem. Aktor rozstał się z modelką Gabriellą Brooks po trzech latach związku >>

Leonardo DiCaprio ma nową dziewczynę? Aktor jest widywany w towarzystwie 22-letniej modelki

Świadkowie donieśli, że Leonardo DiCaprio spotyka się z 22-letnią modelką ukraińskiego pochodzenia. Para miała spędzać razem czas na luksusowym jachcie zacumowanym we francuskim kurorcie. Nowa dziewczyna 47-letniego aktora to Maria Beregova. Według artykułu opublikowanego przez „Daily Mail” została wychowana w Szwajcarii, a obecnie uczęszcza do prywatnej szkoły w Londynie, gdzie przygotowuje się do przejęcia rodzinnej firmy farmaceutycznej.

Mimo młodego wieku Maria Beregova ma już za sobą jedno małżeństwo. Modelka wyszła za mąż za 30-letniego Ahmeda Masouda Abdelhafidiego – inwestora i dyrektora finansowego monakijskiej firmy świadczącej usługi z zakresu nieruchomości. Obecnie używa już swojego panieńskiego nazwiska, więc wydaje się, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby to ona zasiadła obok DiCaprio na kolejnej ceremonii rozdania Oscarów.

Emily Ratajkowski i Brad Pitt są parą? Hollywood aż huczy od plotek! >>

Warto dodać, że para imprezowała razem już w lipcu tego roku, ale ze względu na trwającą relację z Morrone nikt nie traktował Beregovej jako potencjalnej ukochanej aktora. Kiedy plotki o rozpadzie związku z 25-letnią modelką stały się faktem, zdjęcia z St. Tropez nabrały zupełnie nowego znaczenia. Aby potwierdzić teorie prasy, internauci prześledzili aktywność domniemanych kochanków w mediach społecznościowych. Okazuje się, że o ile Maria obserwuje DiCaprio na Instagramie, o tyle aktor nie przygląda się jej działalności w sieci. Jedni uważają, że jest to element strategii mającej odwrócić uwagę od budzącego się uczucia, inni traktują to jako dowód na to, że Leo nadal jest singlem. Jak jest naprawdę? Czas pokaże.

Irina Shayk i Bradley Cooper są znów razem? Dowodem na to jest nowe zdjęcie, które modelka zamieściła na instagramie. Cała branża aż huczy od plotek! >>