Od długich godzin spędzonych w studiu nagraniowym, po przygotowywanie koncertów, zapisanie nowego tekstu czy poszukiwanie inspiracji… W pracy kreatywnej niezawodny komputer jest na wagę złota, dlatego wybór tak wszechstronnej artystki na ambasadorkę marki Lenovo jest oczywisty. Zapraszamy do obejrzenia klipu, z którego dowiecie się, jak Natalia w codziennej pracy korzysta z laptopa Yoga Slim 7


„Jestem podekscytowana współpracą z Lenovo. Ostatni okres jest dla mnie przełomowy i tym samym wymagający. Czy to pracując nad wydaniem płyty, przygotowaniem do koncertów czy poszukiwaniem nowych dźwięków i inspiracji, potrzebowałam wsparcia w postaci niezawodnego sprzętu, który mogę wszędzie ze sobą zabrać – czy to do studia, czy na formalne i mniej formalne spotkania. Laptop Lenovo Yoga Slim 7 idealnie wpasował się w moje potrzeby i stanowi nieocenioną pomoc w moim dynamicznym życiu”. 

Yoga Slim 7 to nie tylko idealne narzędzie pracy, również multimedialne centrum rozrywki. A to wszystko przy zachowaniu kompaktowych wymiarów i niewielkiej wagi (zaledwie 1,4 kilograma). Komputer przyciąga również designem, który zadowoli każdą estetkę. Elegancka, łupkowa szarość i cienkie ramki zdecydowanie pomogą wyróżnić się z tłumu. Co więcej, laptop jest niezwykle cienki — 14 calowy komputer w najszerszym miejscu mierzy niespełna 15 mm, więc zmieści się do damskiej torebki.

Ultramobilny laptop wyróżnia się nie tylko stylowym wzornictwem. Aż trudno uwierzyć, że w środku tak kompaktowego komputera znajdziesz wszystko, czego wymaga się od sprzętu na miarę 2021 roku. Wydajny procesor pozwala na szybką i sprawną pracę, gdy goni kolejny deadline. Ekran z matrycą Full HD, zoptymalizowany przy użyciu Dolby Vision™ oferuje niesamowitą jakość szczegółów co sprawi, że zarówno praca, jak i rozrywka z udziałem laptopa przebiega przyjemnie i komfortowo. A co na zakończenie ciężkiego dnia, gdy każdemu należy się chwila relaksu? Frontowe głośniki z trójwymiarowym dźwiękiem z technologią Dolby Atmos® gwarantują  doznania na najwyższym poziomie podczas słuchania muzyki i oglądania ulubionych filmów i seriali.

Każda minuta w ciągu dnia jest kluczowa, a praca z komputerem Lenovo pozwala na zwiększenie wydajności i zaoszczędzenie bezcennego czasu. Funkcja Windows Hello umożliwia logowanie za pomocą biometrii, a czujnik ruchu automatycznie wyloguje Cię, gdy odejdziesz od komputera. 

Możesz używać laptopa gdzie i kiedy tylko chcesz. Home office w słoneczny dzień w ulubionym parku jest w zasięgu Twojej ręki — bateria laptopa wytrzyma nawet 19 godzin pracy. W sprawnym zarządzaniu wydolnością baterii pomaga aplikacja Lenovo Vantage. Z jej pomocą nie tylko wybierzesz specjalny tryb zasilania taki jak oszczędzanie energii, czy inteligentne chłodzenie, możesz również sprawdzić aktualizacje, zmienić ustawienia prywatności lub dostosować profil dźwięku. Wszystkie te czynności są łatwe i intuicyjne, dzięki przyjaznemu w obsłudze oprogramowaniu, które zostało stworzone, aby ułatwiać życie.

Lenovo we współpracy z Natalią przygotowało wiele atrakcji dla fanów artystki. Obserwujcie media społecznościowe Natalii i Lenovo, aby jako pierwsi zajrzeć za kulisy codziennej pracy Natalii, w której towarzyszy jej laptop Yoga Slim 7. Poza tym, czekają na was specjalne konkursy i eksluzywne materiały.