Rami Malek i Léa Seydoux trafili na usta wszystkich za sprawą The Daily Mail. Brytyjski tabloid dotarł do serii zdjęć wykonanych niedawno w Los Angeles. W kadrze uchwycono znajomych z planu „Nie czas umierać”, świetnie bawiących się w swoim towarzystwie. Zgodnie z medialnymi doniesieniami aktorzy wybrali się na sushi, a w restauracji spędzili łącznie dwie godziny. Następnie poszli na spacer po słynnym Bulwarze Zachodzącego Słońca. Po sieci krążą ujęcia, na których ekranowy duet przyjaźnie się obejmuje. Rami Malek sam również sprawdził się jako fotograf. Gwiazdor i zdobywca Oscara za rolę w „Bohemian Rhapsody” zrobił młodszej koleżance zdjęcie na tle billboardu z kampanią Louis Vuitton, w której wcześniej wzięła udział.

Léa Seydoux i Rami Malek przyłapani na wspólnej kolacji. W „Nie czas umierać” zagrali wrogów, poza ekranem są przyjaciółmi

W prasie natychmiast pojawiły się plotki o domniemanym romansie. Fani stanęli jednak w obronie przyjaźni damsko-męskiej i zapewniali, że nie widzą w zachowaniu sław nic niestosownego. „Wyglądają na dobrych przyjaciół, nic więcej” – piszą internauci. „Patrząc na te zdjęcia, na miejscu Lucy Boynton lub partnera Léi na pewno nie czułabym się niekomfortowo” – dodają.

Rami Malek od lat spotyka się z aktorką Lucy Boynton, którą poznał na planie biografii zespołu Queen. 41-letni aktor wcielił się we frontmana grupy Freddiego Mercurego, a 28-latka dostała rolę Mary Austin – pierwszej miłości legendarnego muzyka. Na koncie ma także występy w „Morderstwie w Orient Expressie”, komedii muzycznej „Młodzi przebojowi” i „Zaczarowanych baletkach” z Emmą Watson. Malek i Boynton ostatnio pokazali się razem na 48. urodzinach Leonardo DiCaprio w listopadzie tego roku. 

Wcześniej wiele razy publicznie mówili o swoim uczuciu. Rami Malek podziękował dziewczynie w trakcie rozdania Oscarów. Kiedy odbierał statuetkę, powiedział: „Lucy Boynton, jesteś sercem tego filmu, jesteś niewiarygodnie utalentowana, skradłaś moje serce”.

Gwiazda „Bridgertonów” nowym Jamesem Bondem? Bracia Russo nie mają wątpliwości. „Ma więcej charyzmy w małym palcu niż większość ludzi w całym ciele” >>

Léa Seydoux należy do grona skrytych gwiazd i nie dzieli się szczegółami z życia prywatnego. Wiadomo jedynie, że 37-letnia aktorka jest w związku z modelem Andre Meyerem, z którym wychowuje pięcioletniego syna Georgesa.