"Chemtrails Over The Country Club” - teledysk

Artystka znana z takich hitów jak “Summertime Sadness” czy “Lust For Life” w swoim najnowszym klipie postanowiła pokazać się nam z nieco innej strony. Oprócz doskonale nam znanych z poprzednich teledysków sielankowych i melancholijnych kadrów, Lana Del Rey zaprezentowała nieznane dotąd mroczne oblicze. W wideoklipie do singla “Chemtrails Over The Country Club” dostajemy zderzenie tych dwóch obrazów - od delikatnego początku, po zaskakujące demoniczne zakończenie. Wokalistka wraz z towarzyszącymi jej osobami zamieniają się w postaci rodem z filmów fantasy: wilkołaki oraz wampiry. Mając na uwadze dotychczasową twórczość artystki, dla wielu osób może być to niemałym zaskoczeniem. Jednak musimy przyznać, że efekt jest naprawdę rewelacyjny. 

Wywiad ELLE z Laną Del Rey: "Droga do samoakceptacji to długa podróż">>

Utwór promujący najnowszy album powstał wspólnie z Jackiem Antonoffem, a za reżyserię klipu odpowiada BRTHR. Na płycie, oprócz tytułowego singla, znajdzie się jeszcze dziesięć utworów. Cała tracklista prezentuje się następująco: 

1. White Dress

2. Chemtrails Over The Country Club

3. Tulsa Jesus Freak

4. Let Me Love You Like A Woman

5. Wild At Heart

6. Dark But Just A Game

7. Not All Who Wander Are Lost

8. Yosemite

9. Breaking Up Slowly

10. Dance Till We Die

11. For Free

 

Kim jest Lana Del Rey?

Lana Del Rey, a właściwie Elizabeth Woolridge to amerykańska piosenkarka indierockowa. Swoją muzyczną karierę rozpoczęła w 2005 roku, jednak jej kariera nabrała tempa w 2012 roku, kiedy ukazał się jej debiutancki album “Born To Die”. Na swoim koncie ma wiele hitów, m.in. wykorzystany w filmie “Wielki Gatsby” utwór “Young and Beautiful”. 35-letnia wokalistka może pochwalić się także licznymi nagrodami, takimi jak Billboard Women in Music oraz Brit Awards. 

Lana Del Rey: dźwięki i słowa antybohaterki>>