Lady Gaga zaśpiewa w Westfield Arkadia? Brzmi niemożliwie. A jednak! Piosenkarka nawiązała współpracę z Grupą Westfield, aby uczcić wydanie jej nowego albumu Love for sale, który nagrała w duecie z Tonym Bennettem. Transmisja online będzie dostępna jednocześnie aż w 21 lokalizacjach na całym świecie, w tym w Warszawie. 

Gaga zaśpiewa klasyki jazzu, a także utwory, których oficjalna premiera odbędzie się 1 października. Dodatkowo, dzięki specjalnej funkcji ,,Watch Together” fani piosenkarki spotkają się w sześcioosobowych pokojach, gdzie będą mogli komentować występ.

mat. prasowe Westfield Arkadia

,, Uwielbiam śpiewać jazz i jestem niezwykle szczęśliwa, że wszyscy usłyszą mój nowy album Love For Sale nagrany z Tonym Bennettem. Jestem wdzięczna Grupie Westfield za umożliwienie fanom na całym świecie doświadczenia mojego występu w momencie, kiedy sama nie mogę podróżować” - mówi Lady Gaga.

Nie tylko gwiazda i fani zyskają dzięki tej współpracy - z okazji występu wsparcie uzyska fundacja Lady Gagi Born This Way, którą piosenkarka założyła z mamą Cynthią Germanottą oraz organizacja charytatywna Exploring the Arts Tony’ego Bennetta i jego żony Susan Benedetto.

Jak wziąć udział w wydarzeniu w strefie dla fanów w Westfield Arkadia oraz online?

W czwartek, 30 września 2021 Lady Gaga zgromadzi fanów z całego świata na wyjątkowym występie  online dostępnym na Live.Westfield.com oraz w strefie dla fanów w Cinema City w Westfield Arkadia.
 
Strefy dla fanów w centrach Westfield zaoferują uczestnikom intymną jazzową atmosferę  i wystrój zainspirowany nowym albumem Love For Sale. Na wszystkich gości stref dla fanów czekają wyjątkowe doświadczenia: oglądanie występu Lady Gagi w doskonałej jakości obrazu i dźwięku, napoje oraz limitowana edycja gadżetów — a wszystko to bezpłatnie. 

Aby otrzymać bilet na ekskluzywne wydarzenie w strefie dla fanów,  należy się zarejestrować na stronie https://westfieldarkadia-ladygaga.eventbrite.co.uk. Rejestracja jest bezpłatna i konieczna niezależnie od tego, czy dotyczy dostępu online, czy też wstępu do strefy dla fanów. 

Podczas występu będzie można wesprzeć darowizną fundację Born This Way oraz inicjatywę Exploring the Arts. Fundacja Born This Way to organizacja non-profit, którą utworzyła Lady Gaga i jej matka, Cynthia Germanotta. Celem BTW jest zapewnienie wsparcia młodym ludziom, by świat przyszłości, który stworzą, był bardziej przyjazny. Exploring the Arts to organizacja założona przez Tony’ego Bennetta i jego żonę, Susan Benedetto. Fundacja ta koncentruje się na zmianie stylu życia młodzieży dzięki edukacji i sztuce.

Skorzystajcie z okazji usłyszenia Lady Gagi w Westfield Arkadia już 30 września!