Festiwal Filmowy w Wenecji trwa. Podobały wam się stylizacje gwiazd, o których pisaliśmy i piękna sukienka Jessiki Mercedes od Gosi Baczyńskiej? Jedną z najjaśniejszych gwiazd Venice Film Festival jest też zdecydowanie Lady Gaga, która nie tylko zdobyła zachwyt krytyków filmowych, ale też ludzi mody.

Zobacz: Festiwal Filmowy w Wenecji - suknie gwiazd>>

Charyzmatyczna wokalistka, znana ze swoich upodobań do oryginalnych stylizacji, postawiła na dwie kreacje. Pierwsza na pokazie "A Star is Born" była białą skromną sukienką z głębokim dekoltem - nie zabrakło porównań do sukni ślubnej, a jej blond fale były widoczną inspiracją Marilyn Monroe. Druga sukienka była zdecydowanie bardziej ekstrawagancka: Lady Gaga na Festiwalu Filmowym w Wenecji pojawiła się też w różowe kreacji zbudowanej z piór od Valentino, do której uczesała się w koczek spięty ciasno na czubku głowy.

Czytaj: Jessica Mercedes na Venice Film Festival>>

To jednak nie koniec zachwytów nad Lady Gagą - artystka pokazała też swój talent aktorski. W filmie "Narodziny gwiazdy", stworzonym przez Bradleya Coopera, Gaga zagrała główną rolę i zjednała tym sobie krytyków filmowych. Niektórzy prognozują wręcz nominację do Oscara! Film opowiada o znanym aktorze, który poznaje piosenkarkę będącą dopiero na początku swojej kariery - zakochuje się w niej i chce zrobić z dziewczyny gwiazdę. Lady Gagę wcześniej można było już oglądać m.in. w "American Horror Story".

GALERIA: Lady Gaga na Venice Film Festival>>