Po 15 latach od premiery „Z kamerą u Kardashianów” mogło nam się wydawać, że o słynnej rodzinie wiemy już wszystko. Tym bardziej, że jej członkiniom daleko jest do słownikowej definicji skrytości. Siostry nieraz zapraszały widzów na intymne uroczystości, zabierały ich na rajskie wakacje i dzieliły się z nimi szczegółami miłosnych relacji. Rezygnacja z prywatności była oczywiście opłacalna. Kim, Kourtney, Khloé, Kendall, Kylie i ich „momagerka” Kris spełniają się nie tylko jako gwiazdy reality-show, ale także influencerki i właścicielki lukratywnych biznesów. Pozostaje pytanie, co jeszcze są w stanie wyjawić widowni, aby podtrzymać jej zainteresowanie (wystawione ostatnio na próbę przez ciągłe próby odchudzania i obsesję piękna)? Wygląda na to, że są gotowe stąpać po kruchym lodzie i... wskazać ulubioną z sióstr. Na taki krok zdecydowała się ostatnio Kylie Jenner.

Kylie Jenner zdradziła, która z sióstr jest jej ulubioną. Nie chodzi o Kim Kardashian

Niezależnie od tego, czy darzymy je sympatią, czy też nie trzeba przyznać, że kobiety Kardashian-Jenner uchodzą za bardzo zżyte i zgrane rodzeństwo. Oczywiście w różnych okresach życia nasze relacje z poszczególnymi członkami rodziny mogą układać się nieco inaczej. Tym samym status „ulubionej” siostry czy brata przechodzi z rąk do rąk. Choć zwykle nie mówimy o tym głośno, zwłaszcza w Internecie, aby nie sprawić najbliższym przykrości. Nic dziwnego, że kiedy Kylie Jenner musiała odpowiedzieć na pytanie o najbliższą jej siostrę, wydawała się dość zmieszana.

„To bardzo trudne, bo kocham je wszystkie, ale myślę, że w tym roku moją ulubioną siostrą jest prawdopodobnie Khloé albo... Nie, wybieram Khloé”.

„Nasza więź stała się dużo mocniejsza w tym roku. Jesteśmy razem w małym klubie mam” – powiedziała, nawiązując do narodzin ich dzieci. W lutym Kylie powitała na świecie syna. Z kolei pod koniec lipca Khloé Kardashian została mamą po raz drugi dzięki pomocy surogatki.

Khloé Kardashian i jej były partner Tristan Thompson przywitali na świecie swoje drugie dziecko. True oficjalnie doczekała się rodzeństwa >>

Zapytana o to, kto znalazłby się na drugim miejscu, początkowo wspomniała o Kendall Jenner, ale szybko dodała, że „wszystkie siostry są jej najlepszymi przyjaciółkami” i nie potrafi dokonać wyboru.