To już pewne! Kylie Jenner urodziła! 20-letnia gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" i założycielka Kylie Cosmetics ofcialnie potwierdziła, że została mamą. Mimo że Kylie dotąd dostarczała fanom wielu informacji dotyczących swojego prywatnego życia, temat ciąży przez cały czas był owiany tajemnicą. W ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy Amerykanka nie opublikowała na instagramie żadnego zdjęcia z powiększonym brzuszkiem. Nie komentowała także doniesień, które pojawiały się w mediach. W sieci mogliśmy znaleźć zaledwie kilka ujęć zrobionych przez paparazzi czy fanów. Aż do wczoraj. Kylie Jenner ujawniła, że 1 lutego urodziła dziewczynkę. Na jej oficjalnym profilu możemy przeczytać, że "ciąża była sprawą, której nie chciała pokazywać całemu światu."

"Wiedziałam, że muszę przygotować się do tej roli w najbardziej pozytywny, bezstresowy i zdrowy sposób. (...) Wiedziałam, że moje dziecko poczułoby każdy stres czy emocję, więc zdecydowałam zrobić to po swojemu dla dobra tego małego życia i naszego szczęścia."

Kylie Jenner urodziła córkę. 20-letnia gwiazda została mamą!

Dalej Kylie Jenner stwierdza: "ciąża była najpiękniejszym, najważniejszym i zmieniającym życie momentem, w całym moim życiu i będę za tym tęsknić. Dziękuję moim przyjaciołom, a zwłaszcza mojej rodzinie za pomoc by ten ważny dla mnie moment, był dla mnie jak najbardziej prywatny. Moja piękna zdrowa córeczka przyszła na świat 1 lutego i nie mogłam się doczekać, żeby podzielić się z wami tym błogosławieństwem. Nigdy nie czułam tak wielkiej miłości i szczęścia jak to, mogłabym pęknąć! Dziękuję za zrozumienie."

To nie koniec nowin. Kylie Jenner z okazji narodzin córki (jej imię nie jest jeszcze znane) postanowiła zamieścić również 11-minutowe wideo. Filmik zatytułowany "To Our Daughter" ukazuje kulisy ciąży Jenner. Najpierw ujrzycie ujęcia z porodu jej mamy, Kris Jenner, gdy urodziła swoją najmłodszą córkę, ale warto obejrzeć filmik do końca. Zobaczycie także, jak zmieniało się ciało Kylie w trakcie ciąży, zdjęcie z badania USG, jak wyglądało "baby shower" (zaproszeni goście byli przebrani w stylowe piżamy!) i co się działo, gdy Kylie Jenner trafiła do szpitala tuż przed rozwiązaniem. Jordyn Woods, najlepsza przyjaciółka Kylie opowiada również, jak Jenner dowiedziała się o ciąży. To również okazja, żeby podejrzeć rozwój związku amerykańskiej celebrytki i 25-letniego rapera Travisa Scotta (jego prawdziwe imię i nazwisko brzmi Jacques Webster). Para dotąd unikała rozgłosu i szczędziła informacji na temat swojej relacji - aż do teraz. Koniecznie zobaczcie wideo "To Our Daughter". Ten minidokument ma już ponad 20 milionów odtworzeń!

To pierwsze dziecko dla Kylie Jenner i Travisa Scotta. Klan Kardashian-Jenner co chwilę się powiększa. Ostatnio pisaliśmy o tym, że trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa urodziła surogatka. W ciąży jest również Khloé Kardashian. Najstarsza, Kourtney Kardashian również jest mamą trójki dzieci. Jesteśmy ciekawi jakie imię otrzyma córka Kylie Jenner i Travisa Scotta. Czekamy na informacje!

Kylie Jenner urodziła córkę. 20-letnia gwiazda została mamą! [ZDJĘCIA] >>