Kylie Jenner jest w ciąży!

Plotki na temat tego, że Kylie spodziewa się dziecka krążyły w sieci od dawna. W końcu jednak zostały potwierdzone i teraz już na pewno wiemy, że najmłodsza z sióstr Kardashian-Jenner wraz z Travisem Scottem już niedługo na świecie powitają swoje drugie dziecko. Celebrytka na swoim Instgaramie opublikowała wzruszające wideo, na którym zdradza jak wyglądało jej życie w ostatnich miesiącach. Widzimy jak chwali się pozytywnym testem ciążowym, dzieli się radosną nowiną z ukochanym, Travisem Scottem oraz ich córeczką, Stormi, pokazuje wizytę u lekarza oraz badania usg i po raz pierwszy odsłania brzuszek ciążowy. Wideo zostało obejrzane już ponad 56 milionów razy!

Na razie nie wiadomo jednak, w którym miesiącu ciąży jest Kylie oraz czy spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Jednak tę informację poznamy prawdopodobnie już po porodzie!

Kylie Jenner i Travis Scott: historia związku

Kylie i Travis poznali się w 2017 roku i niedługo po tym zaczęli się spotykać. Już wtedy stali się jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Pod koniec tego samego roku media obiegła informacja, że Jenner i Scott spodziewają nie swojego pierwszego dziecka. Para 1 lutego 2018 roku powitała na świecie swoją córeczkę, Stormi, jednak niedługo po tym, bo w 2019 roku, postanowili się rozstać. Jednak celebrytka i raper jakiś czas temu dali sobie kolejną szansę, ponownie zamieszkali ze sobą i pielęgnowali swoją relację. Od tamtej chwili w mediach co chwilę było słychać plotki o ciąży Kylie. We wrześni gwiazda na swoich mediach społecznościowych potwierdziła doniesienia i poinformowała, że razem z Travisem spodziewa się drugiego dziecka.