Kylie Jenner dzieli się ze światem zdjęciem swojej rodziny!

Na zdjęciu, które celebrytka dodała na swojego Instagrama, widzimy Travisa leżącego w łóżku, podczas gdy 4-miesięczny syn pary leży na jego klatce piersiowej, a 4-letnia córka Stormi śpi obok niego. 24-letnia Jenner nieczęsto dzieli się zdjęciami swojego synka - wcześniej udostępniła jedynie kilka ujęć, na których widać rączki i nóżki dziecka. Tym razem celebrytka zdecydowała się pokazać więcej, jednak w dalszym ciągu nie odsłoniła twarzy swojego dziecka. Kylie Jenner zakryła buzie syna brązowym emoji imitujące serce.

instagram.com/kyliejenner

Syn Kylie Jenner i Travisa Scotta - co o nim wiemy?

Kylie i Travis powitali na świecie swojego synka 2 lutego 2022 roku. Chłopiec dostał imię Wolf, jednak para zdecydowała się zmienić mu imię. Jak teraz nazwa się syn Kylie? Niestety, nadal nie wiadomo, ponieważ jak na razie para nie ujawniła nowego imienia dla ich syna.

Kylie i Travis - historia ich związku

Gwiazda "The Keeping Up With the Kardashians" i raper po raz pierwszy pokazali się razem publicznie podczas Coachelli w kwietniu 2017 roku, zaledwie kilka tygodni po tym, jak celebrytka rozstała się ze swoim chłopakiem Tygą (para była razem przez cztery lata). Choć teraz wydaje się, że Kylie i Travis stanowią zgraną parę, to nie zawsze tak było. Gwiazdy wielokrotnie przechodziły kryzys w związku, a w 2019 roku postanowili się nawet rozejść. Sytuację zmieniła jednak pandemia, która na nowo zbliżyła ich do siebie.