Amerykańskie media właśnie podały, że Kylie Jenner znów zostanie mamą. 24-letnia siostra Kim Kardashian i właścicielka takich marek jak Kylie Skin czy Kylie Cosmetics jest w ciąży. Poprzedni razem Amerykanka mocno strzegła informacji dotyczących dziecka, czy tym razem będzie podobnie?

Kylie Jenner jest w ciąży! Ojcem dziecka jest Travis Scott

Jako pierwszy podał tę informację serwis Page Six. Według źródeł portalu Kylie Jenner i Travis Scott znów zostaną rodzicami, a dowodem na to ma być... brak wszelkich zdjęć celebrytki ze swoich urodzin. Smaczku dodaje fakt, że Caitlyn Jenner wymsknęło się, że oczekuje kolejnego wnuka, choć nie przyznała o kogo dokładnie chodzi. Być może o syna Burta, który zostanie ojcem po raz trzeci. Wspomniany już Page Six poinformował również, że cała rodzina jest szczęśliwa z powodu tej nowiny.

Kylie Jenner i Travis Scott są już rodzicami 3-letniej Stormi.

Kylie Jenner i Travis Scott: historia związku

Kylie Jenner i Travis Scott zaczęli spotykać się w kwietniu 2017 roku. Kilka miesięcy później okazało się, że celebrytka oczekuje dziecka. Co ciekawe, Kylie niczego nie komentowała czy dementowała - Amerykanka nie opublikowała nawet na swoich kanałach social media żadnego zdjęcia z powiększonym brzuszkiem. W sieci mogliśmy znaleźć zaledwie kilka ujęć zrobionych przez paparazzi czy fanów. Ich córka Stormi urodziła się na początku lutego 2018 roku (pierwsze zdjęcie małej dziewczynki pobiło wtedy rekord na instagramie).

Na początku października 2019 roku do internetu trafiła wieść, że para "zrobiła sobie przerwę". Dowodem na to był... ślub Hailey Bieber i Justina Biebera. Raper nie towarzyszył młodszej siostrze Kendall Jenner na tym wydarzeniu. Kylie pojechała do Karoliny Południowej razem z córką. "Pojawiło się kilka problemów, które skłoniły ich do zrobienia sobie przerwy. Kylie bardzo zależy na rodzinie i naprawdę chce drugiego dziecka," - ujawniło anonimowe źródło magazynu People. "Ma również problemy z zaufaniem. Travis nie jest tak zaangażowany, jak Kylie by tego chciała. Nie jest gotowy, żeby jej dać to, czego Kylie pragnie".

Od kilku miesięcy plotkowano, że Kylie Jenner i Travis Scott znów są razem. Wychodzi na to, że to prawda.