Fani pary są w szoku - przecież nic nie wskazywało na to, że Kylie Jenner i Travis Scott mieliby się rozstać! A jednak amerykańskie serwisy internetowe z TMZ na czele ujawniły, że para nie jest już razem. I to od kilku tygodni. Oboje postanowili  "zrobić sobie przerwę" od związku, co więcej, Kylie sama wybrała się na ślub Hailey Bieber i Justina Biebera. Dlaczego Kylie Jenner i Travis Scott zdecydowali się na ten krok?

Kylie Jenner i Travis Scott: powody rozstania

Magazyn People ma już pewne informacje na temat przeszkód w związku Kylie Jenner i Travisa Scotta. "Pojawiło się kilka problemów, które skłoniły ich do zrobienia sobie przerwy. Kylie bardzo zależy na rodzinie i naprawdę chce drugiego dziecka," - ujawniło anonimowe źródło czasopisma. "Ma również problemy z zaufaniem. Travis nie jest tak zaangażowany, jak Kylie by tego chciała. Nie jest gotowy, żeby jej dać to, czego Kylie pragnie". Podobno powodem jest również chęć Kylie do stabilizacji. Za to raper skupiony jest na swojej karierze muzycznej, a zwłaszcza na trasie koncertowej. "Kylie chce tego, co ma Kim z Kanye" - dodano. Daily Mail ujawnia, że Jenner spotkała się już ze swoim byłym partnerem (również raperem), czyli Tygą. Czyżby Amerykanka zamierzała do niego wrócić?

Kylie Jenner i Travis Scott: historia związku

Przypomnijmy, Kylie Jenner i Travis Scott zaczęli spotykać się w kwietniu 2017 roku. Kilka miesięcy później okazało się, że Amerykanka spodziewa się dziecka. Co ciekawe, Kylie niczego nie komentowała czy dementowała. Nie opublikowała nawet na swoich kanałach social media żadnego zdjęcia z powiększonym brzuszkiem. W sieci mogliśmy znaleźć zaledwie kilka ujęć zrobionych przez paparazzi czy fanów. Ich córka Stormi urodziła się na początku lutego 2018 roku (pierwsze zdjęcie małej dziewczynki pobiło wtedy rekord na instagramie). Tuż po pierwszych urodzinach dziewczynki dziennikarze zastanawiali się, czy Kylie Jenner i Travis Scott nie zaręczyli się i nie wezmą ślubu. Chodziło o insta story, na którym było widać ogromny pierścionek celebrytki. W marcu tego roku doszło pomiędzy gwiazdami do kryzysu. Travis (naprawdę nazywa się Jacques Webster) został oskarżony o zdradę, jednak raper zaprzeczył wszystkiemu.