Ich burzliwy tydzień rozpoczął się hucznie, gdy para po raz pierwszy pojawiła się publicznie na naszpikowanym gwiazdami koncercie Beyoncé Renaissance Tour w Los Angeles. Ich namiętne okazywanie uczuć nie pozostawiło wątpliwości co do intensywności ich związku. Zaledwie kilka dni później 27-letni Chalamet eskortował 26-letnią Jenner na eleganckie przyjęcie z okazji New York Fashion Week, co wywołało ogromne poruszenie.

W piątek wieczorem wzięli udział w przyjęciu z okazji współpracy projektanta Haidera Ackermanna z marką kosmetyczną Augustinus Bader. Sam Haider Ackermann opisał wydarzenie jako "rodzinną uroczystość, po prostu rozkoszowanie się swoim towarzystwem". Kameralne spotkanie uświetniła obecność innych znanych gwiazd, w tym Jareda Leto, Oscara Isaaca, Sofii Coppoli i Amelii Gray Hamlin. Chalamet, oczekiwany gość, zrobił wielkie wejście z Jenner na ramieniu, wywołując poruszenie w sali. 

Instagram/Gaia Repossi

W filmie udostępnionym na profilu Ackermanna na Instagramie, aranżacja siedzeń ujawniła, że projektant siedział obok Chalameta, a Coppola po lewej stronie aktora. Jednak nagranie opublikowane na TikToku zdradzało, że Jenner siedziała po lewej stronie swojego ukochanego, a Ackermann siedział naprzeciwko Coppoli.

@kardashvideoo #KylieJenner and #timotheechalamet at #haiderackermann and #augustinusbader 's #NYFW dinner. #fashionweek #kardashians #fypシ #foryou ♬ son original - KardashVideo

Ich pojawienie się na Nowojorskim Tygodniu Mody towarzyszy doniesieniom, że ich relacja jest dla Kylie Jenner "przyjemna i nieskomplikowana". Według osoby wtajemniczonej, spotykają się ze sobą od sześciu miesięcy i wydają się być w szczęśliwym i zdrowym związku. Źródło stwierdziło dalej: "Jest czarujący, bardzo kochający i opiekuńczy wobec Kylie. Podoba jej się, że jest skrytym facetem".

Przed romansem z Chalametem, Kylie Jenner była w związku z raperem Travisem Scottem, z którym dzieli dwójkę dzieci, 5-letnią Stormi Webster i 18-miesięcznego Aire. Z kolei aktor był łączony z Lourdes Leon, Lily-Rose Depp i Eizą González.