Gdyby popularność liczyć w obserwatorach na Instagramie, Kylie Jenner jest najsłynniejszą siostrą z klanu Kardashian-Jenner, posiadającą ponad 400 milionów followersów. 26-letnia celebrytka i przedsiębiorczyni z sukcesem prowadzi dochodowe biznesy, m.in. markę kosmetyczną Kylie Cosmetics oraz modową Khy. Dzisiaj ma premierę linia perfum Kylie Jenner, Cosmic, które pachną wanilią, jaśminem i piżmem. Czy okaże się sukcesem na miarę pomadek w płynie i kredek do ust? To na pewno okaże się już niedługo, tymczasem gwiazda udzieliła właśnie wywiadu dla "New York Times", w którym podzieliła się refleksjami o dzieciach i swoim wyglądzie. 

Kylie Jenner to mama 6-letniej Stormi i 2-letniego Aire, chociaż ostatnio jest o niej głośno głównie za sprawą związku z Timothée Chalametem, który obydwoje starają się utrzymać z dala od blasku fleszy. Kylie otworzyła się na temat macierzyństwa i swoich dzieci, opowiedziała o tym, co myśli na temat hejterskich komentarzy dotyczących jej wyglądu.

Kylie Jenner – dzieci. Gwiazda po raz pierwszy szczerze o macierzyństwie w wywiadzie dla “New York Times”

Kylie przyznała w jednym z wywiadów, że nie planowała dziecka w wieku 19 lat, ale macierzyństwo to jedna z lepszych rzeczy, jakie ją spotkały. Stormi urodziła się w 2019 roku, z kolei Aire przyszedł na świat w 2022 roku. Ojcem dzieci Kylie Jenner jest raper Travis Scott, z którym po kilku latach zakończyła związek typu “on and off”. 

Po urodzeniu dziecka potrzebuję trochę czasu, by znów poczuć się sobą,

wyznała 26-latka w wywiadzie dla “New York Times”. Rok temu Kylie otworzyła się na temat tego, że cierpiała na depresję poporodową. “Potem, gdy odzyskujesz swoje ciało, myślisz, czekaj, trendy się zmieniły”.

fot. MEGA/GC Images/Getty Images

Dla dobra swoich dzieci jakiś czas temu ograniczyła pokazywanie ich w social mediach. Celebrytka pragnie zapewnić im normalne dzieciństwo – oczywiście na tyle, na ile może.

Kylie Jenner komentuje hejterskie opinie na temat jej wyglądu i związku z Timothée Chalametem

Jej wygląd jest komentowany odkąd skończyła 16 lat, a ludzie analizują ile i jakie operacje plastyczne sobie zrobiła. “Przez lata miałam brak poczucia, że moja twarz lub wygląd są akceptowane. Teraz nikt nie mógłby powiedzieć nic, co mogłoby mnie zranić”, wyznała w wywiadzie dla “New York Times”. Przez lata życia na świeczniku uodporniła się na hejterskie komentarze i opinie ludzi, których po prostu nie słucha. 26-letnia mama Stormi i Aire’ego zaznaczyła, że czyta wyłącznie te, które dotyczą jej firm. 

Jej styl w ostatnim roku mocno ewoluował, a Kylie Jenner odpuściła mocny makijaż i wyzywające stylizacje na rzecz naturalnego wyglądu w klimacie trendu Clean girl aesthetic i eleganckich, a nawet romantycznych stylizacji. Wiele osób twierdzi, że to ze względu na jej związek z Timothée Chalametem, o którym obydwoje konsekwentnie milczą. “Nie wiem, jak się z tym czuję. Po prostu nie chcę rozmawiać o sprawach osobistych”, skomentowała Kylie.