Ireland Baldwin w ciąży. Modelka spodziewa się dziecka

Ireland Eliesse Baldwin ogłosiła światu, że spodziewa się dziecka. Amerykańska modelka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie USG. "Szczęśliwego Nowego Roku!" podpisała wrzucony wczoraj wieczorem post. Oznaczyła na nim swojego partnera, muzyka o pseudonimie RAC, z którym współtworzy restaurację i sklep Good Times z przekąskami i winem. André Allen Anjos, bo tak nazywa się artysta, to partner modelki od kilku lat, z którym mieszka od czasów pandemii w Oregonie.

Ireland Baldwin odpowiada Lily-Rose Depp: „Nigdy nie zostałabym modelką, gdyby nie to, kim są moi rodzice”>>

Para póki co chroni swojej prywatności nie zdecydowała się publikować więcej informacji na temat spodziewanego przez nich dziecka. Jedynie Instagram Stories Baldwin opowiedziała o swoich porannych mdłościach oraz pokazała test ciążowy z dwiema kreskami, który podpisała: "To nie jest pies, lol". Odpowiedziała w ten sposób tej części fanów, którzy nie mogli uwierzyć, że gwiazda naprawdę jest w ciąży.

Gwyneth Paltrow jest blisko z prawie wszystkimi byłymi chłopakami. "Kiedy spędzasz z kimś ważne chwile, dobrze jest zachować przyjaźń">>

Kim jest Ireland Baldwin? Córka Aleka Baldwina i Kim Basinger to amerykańska modelka i aktorka, która rozpoczęła swoją karierę w 2013 roku, kiedy podpisała kontrakt ze słynną agencją IMG Models. Działa też prężnie w social mediach (na Instagramie obserwuje ją ponad 679 tysięcy osób), działa też jako aktywistka na rzecz praw zwierząt, współpracując między innymi z PETA tak jak jej matka. Pochodzi ze słynnej rodziny aktorskiej, do której należą też Stephen, Daniel i William Baldwinowie. Jej kuzynką jest Hailey Bieber - modelka, influencerka i żona piosenkarza Justina Biebera. 

Tom Holland i Zendaya są razem? Historia miłosna pary znanej z filmu „Spider-Man: Homecoming”>>